Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összejöttem egy fiúval, aki tőlem 4 évvel idősebb (ő 21/F, én 17/L) és hát ő az első barátom. Régebben tetszett egy fiú, akiről nem számoltam be otthon, de szüleim megtudták mástól, és hát nem tűntek túl boldognak... viszont én ilyen téren szégyenlős vagyok előttük, mert akkor már tuti jönnének a jobbnál jobb kérdések meg az oktatások, amiből köszönöm nem kérek. De nem tudom hogy mondjam el nekik! Szerintetek? Ti hogy mondanátok el, mit tennétek a helyemben? Nem szeretném, hogy rámenne erre a kapcsolatunk, nagyon szeretem a fiút és ő is engem.

2018. júl. 9. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy írsz arról a bizonyos felnőttes dologról, én is azt javasolnám hogy várj egy kicsit még. Na nem a bemutatással, hanem a fiúzással. Ja és annyi, ha sok veled korabeli lány végig hallgatná a tanmesét, nem lenne itt annyi kérdés arról, hogy terhes lettem e mert megfogta a kezemet, meg hogy kell abortuszra menni. Én inkább örülnék a helyedben, hogy olyan szüleid vannak, akik nem akarják hogy váratlan meglepetések érjenek. Lehet már tényleg mindwnt tudsz, de egy beszélgetést megér szerintem, hogy anyukád is meg nyugodjon.
2018. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha együtt láttak benneteket az utcán? Dugtatok, vagy mi? :D

Én 2 hetes kapcsolatot nem nagyon vinnék még haza. Attól lehet a szülőkkel beszélni róla

2018. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a "felnőttes témák" leghalványabb felmerülésénél a lehető legnyugodtabban közöltem az apámmal (lány vagyok), hogy még nem feküdtem le a fiúmmal, de tervezem, vettem már 12 db-os extra thin gumióvszert is.

Soha többé nem merült fel.

2018. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokan olyan kemények vagytok a szüleitekhez.


"Nekem ne mondja,én mindent tudok már" Tudsz a francokat.


A szülő dolga védeni .


A jó szülőé.A Persze sok múlik a gyereken is.


Sokszor hallom "ennek a gyereknek hol voltak a szülei,hogy ez történt" na....hát itt. Itt a példa,hogy nem hallgattok az idősebbre, kb 1 órát vesz el az életedből ha egyszer végighallgatod. Internet ide-oda, az ő tapasztalatait akarja átadni,amire szükséged is lenne....jobb is lenne nem a Gyakorin feltenni,hanem odamenni anyádhoz és megmondani


"anyu , kínos ez nekem, de van egy barátom... csak ennyit szeretnék egyenlőre mondani"


Aztán,ha látja kínos lehet nem megy bele,ha meg el is kezdi a védekezés,aids,meg egyebek dumát,hallgasd végig és TANULJ belőle,nem lesz károdra. Kibírod.

2018. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!