Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton mások zsebében...

Anyám folyton mások zsebében turkál. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Háromnaponta beszélünk telefonon és mindig a pénz a téma. Ki mennyit keres, melyik rokon milyen órabérben dolgozik, milyen egyéb bevételei vannak, közben sajnáltatja magát, hogy neki milyen rosszul megy. Nem megy neki rosszul egyébként, mivel apámnak saját cége van, ahova anyám be van jelentve, de nem dolgozik ott, mert nincs rászorulva.


Egyre durvább a helyzet, turkál az én zsebemben is, a párom zsebében is, szemrebbenés nélkül bérkitől megkérdezi, hogy mennyit keres. Utána kiszámolja, hogy abból mennyi maradhat meg neki és fröcsög az illetőre, ha számítása szerint több, mint neki. Az sosem érdekelte, hogy más mennyit tanult/dolgozott a pénzéért, csak az összeget látja.


Már minden egyes hívást utálok, csak sajnáltatja magát, azt hajtogatja, hogy nekünk milyen jó, a Zolinak milyen jó, a Zsuzsinak milyen jó, most mondjam meg. Teljesen megszállott lett. EGyszer mondtam neki, hogy neki is jó, mert gyakorlatilag nem dolgozik évek óta, mégis van TB-je és pénze is, de leordított.


Hogy mondjam meg neki, hogy álljon le? Nem veszi észre magát, pedig többször mondtam neki korábban, hogy illetlen dolog ilyeneket kérdezni mástól, de hülyének nézett.



2018. júl. 17. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
15%
Lehet nem kap eleg penzt apádtól
2018. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!