Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna ez a...

Szülők! Titeket zavarna ez a helyzet?

Figyelt kérdés
a fiam kinn volt 1 hónapig külföldön tanulni, alig kommunikáltunk. tegnap jött vissza és ahelyett, hogy bármennyit is mesált volna nekünk itthon az első dolga az volt, hogy áthívta hozzánk a barátnőjét..
2018. júl. 19. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó miért? Ha a gyerek nem tisztel meg engem, én miért is tiszteljem meg őt? Ez oda-vissza kéne hogy működjön.Ha a gyerek bunkó én miért ne lehetnék vele az?
2018. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
9es, aki 31 évesen még otthon él, az meg is érdemli hogy babaként bánjanak vele, mert életképtelen. Fogja magát, költözzön el. Vegyen ki albérletet és tartsa el magát.
2018. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

10-es írta:

"De ocsmány vagy 59%-os..."


Szerintem meg egyáltalán nem ocsmány, csak nevén nevezte a dolgokat.

Kérdező, én megértelek, csak az a baj, hogy itt a fiadnak nem volt rá igénye, hogy Veletek (apjával és Veled) töltsön pár órát, mielőtt áthívja a lányt. Ezzel pedig nem tudsz mit kezdeni sajnos.

Szerintem sem ér véget a kapcsolat 18 év felett, de döbbenet, hogy itt sokan úgy kezelik a szülőket, mint ellenséget, mint szükséges rosszat. Aki szóba áll a szüleivel, az már anyámasszony katonája/elkényeztetett babácska.

Amikor a 23 éves lányom kezét megkérte a barátja, (a nyaralásukon), még aznap felhívott bennünket (apját és engem), elmesélte a hírt. (Akkor már együtt éltek 2 éve.)

Nem azért hívott fel, mert életképtelen pelenkás, hanem azért, mert igénye volt rá, hogy a szüleivel megossza a hírt.

Ez fordítva is igaz, ma ő hívott, hogy mit mondott nekem a szakorvos, mert érdekli. Jövő héten pedig én ülök be az autóba, hogy ott legyek a menyasszonyi ruha választásnál.

Szóval nem minden szülő szörnyeteg, és nem kellene minden fiatal-felnőttnek flegma érzelmi fogyatékost alakítani, csak mert az menő.

Szerintem azért elég nagy zavar van itt a fejekben.

2018. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
59 miből költözzön az anyja kapja számlára a fizetését amibol egy 500 asért ugy könyörög ha tisztálkodo szert venne,nincs lakás kulcsa,telefonját átnézi.. Anyuka piás,mentális beteg ,erőszakos,már a lány is alakul sajnos,ezért probáljuk kimenteni.. Nem minden fekete v fehér. A gyerekem párja meg nem aktuális luk,mint nálatok..
2018. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Kamaszkorban természetes, hogy a barátnője egy hónap távollét után jobban hiányzik neki, mint a szülei.

Tehát nem zavarna.

Amúgy miért zárja ki a kettő egymást? Hívja át a barátnőjét, üljünk le együtt a nagyszobában és hallgassuk együtt az élménybeszámolóját. Utána meg természetes, hogy szeretnének kettesben is lenni az ő szobájában.

2018. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Idegesít mikor gyermektelen 10en 20on évesek osztják az észt gyereknevelés ügyben!
2018. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Akinek nincs gyereke vagy fiatal annak nem is lehet vèlemènye a gyereknevelèsről?
2018. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, nem, mivel nincs saját tapasztalata így nem tud releváns véleményt nyilvánítani ha nem volt még az adott élethelyzetben. Mert kamaszként persze hogy azt mondja hogy nincs ezzel semmi baj, míg egy szülőnek meg jó eséllyel fáj hogy letojja a gyereke. Gondolom a külföldi tanulást nem a gyerek vagy a barátnő finanszírozta hanem a szülők, az lenne a minimum ha velük lenne először. Másnap meg mehetne a csajhoz felőlem.
2018. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!