Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kivel menjen el apa mozizni...

Kivel menjen el apa mozizni szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy terveztük tegnap, hogy ma apával elmegyünk kimozdulni és megnézni a jurassic worldöt a camponában. De anya ma kitalálta, hogy amiért ma annyira rossz volt húgom, hogy egész nap bántotta anyát és kiidegelte itthon a családot és mivel most is rossz és visong folyton,ezért jöjjön velünk moziba, hogy ő is kimozduljon egy kicsit. Húgom pedig a transylvania 3 mesét akarja megnézni és mivel a fülébe ültette a bogarat az anya, ezért most követelőzik húgom, visít, üt-rúg hogy vele menjen apa. Viszont húgom nem akarja az én filmem megnézni és én sem az ő meséjét. Apának pedig csak egy mozijegyre van pénze amit ránk áldozna (állítása szerint), úgy hogy csak egy gyereke mehet, meg alapból sem szeretnék egyedül mozizni, mert gondolta anya, hogy akkor apa keres egy olyan mozit ahol egyszerre megy a két film, és apa húgommal én meg majd egyedül nézném meg a filmet. (Jelenleg ilyet nem találtunk a környéken mondjuk) De mi apával terveztük a filmet megnézni, de mivel apának is elege van húgom őrjöngéséből ezért őt is elvinné, de engem is sajnál emiatt. Meg anya is azt akarja hogy húgom eltűnjön egy kicsit itthonról, mert nem tudja megnevelni és kéne neki már a pihenő. Apa tehetetlen, és nem tudja mi legyen, gondolkodik, de várja hogy adjunk neki észérveket, kit vigyen el inkább. Szerintetek kivel kéne kimozdulnia?

2018. aug. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, jutalmazzák meg egy mozival azért, mert egy hisztis kis liba, ez aztán a nevelési módszer. Apukád mondja meg neki, hogy majd őt is elviszi moziba, ha megtanul viselkedni.
2018. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Mondtuk neki, hogy majd akkor ha jó lesz, kap ajándékba mozit, de erre csak jobban rákezdett a sírással és visítással, és anya is mondja, hogy vigye el apa, mert ezt nem akarja hallgatni.

Amúgy a korok lemaradtak, én 18, húgom 9

2018. aug. 1. 17:04
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
Minta szülők, rávernének egyet a gyerekre és elhallgatna.
2018. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Én akkor se vinném, pláne, hogy neked meg lett ígérve. Egy másfél órás mese nem fogja megnevelni. Tanulja meg, hogyha így viselkedik nem érdemel semmit.
2018. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
94%
Az is egy indok, hogy miért ne, mivel azt hiszi, hogy hisztivel mindent elérhet és akkor legközelebb is ezt fogja csinálni.
2018. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk tényleg hisztivel mindent elérhet húgom :/ és valószínűleg őt is fogja elvinni, mert most megint rákezdett hogy üti-veri anyát, és inkább apa elviszi mellőle, hátha lenyugszik tőle. Meg első alkalma húgomnak hogy végre elmehet otthonról a nyáron.
2018. aug. 1. 17:13
 7/48 anonim ***** válasza:
87%
Kádba be, hidegzuhany. Ott visíthat.
2018. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
"üti-veri anyát" Ennek a kölyöknek már mindegy, nagyon el lett cseszve a nevelése.
2018. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Mint mondtam szüleim nem akarják nevelni, sosem nevelték és nem is fogják. Olyan mint hidegzuhany, pofon vagy bünti itthon nem létezik. Ha felvetek bármilyen büntetés ötletet, azt mondják hogy tojáshéjjal a fenekemen ne beszéljek hozzájuk, hohy mit csináljanak, ha pedig én nevelek, akkor nekemugranak és egész hétig szóba sem állnak velem és levegőnek néznek, ha pofozok, a lelki terror legfelsőjét kapom, szóval ezek sajnos nem játszanak :(
2018. aug. 1. 17:20
 10/48 anonim ***** válasza:
91%
De téged rendesen neveltek? Miért felejtették el, hogy kell?
2018. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!