Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kivel menjen el apa mozizni...

Kivel menjen el apa mozizni szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy terveztük tegnap, hogy ma apával elmegyünk kimozdulni és megnézni a jurassic worldöt a camponában. De anya ma kitalálta, hogy amiért ma annyira rossz volt húgom, hogy egész nap bántotta anyát és kiidegelte itthon a családot és mivel most is rossz és visong folyton,ezért jöjjön velünk moziba, hogy ő is kimozduljon egy kicsit. Húgom pedig a transylvania 3 mesét akarja megnézni és mivel a fülébe ültette a bogarat az anya, ezért most követelőzik húgom, visít, üt-rúg hogy vele menjen apa. Viszont húgom nem akarja az én filmem megnézni és én sem az ő meséjét. Apának pedig csak egy mozijegyre van pénze amit ránk áldozna (állítása szerint), úgy hogy csak egy gyereke mehet, meg alapból sem szeretnék egyedül mozizni, mert gondolta anya, hogy akkor apa keres egy olyan mozit ahol egyszerre megy a két film, és apa húgommal én meg majd egyedül nézném meg a filmet. (Jelenleg ilyet nem találtunk a környéken mondjuk) De mi apával terveztük a filmet megnézni, de mivel apának is elege van húgom őrjöngéséből ezért őt is elvinné, de engem is sajnál emiatt. Meg anya is azt akarja hogy húgom eltűnjön egy kicsit itthonról, mert nem tudja megnevelni és kéne neki már a pihenő. Apa tehetetlen, és nem tudja mi legyen, gondolkodik, de várja hogy adjunk neki észérveket, kit vigyen el inkább. Szerintetek kivel kéne kimozdulnia?

2018. aug. 1. 16:55
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyád aljas.Rátok hárítja a felelősséget; és beleavatkozik a már jóelőre elgondolt, eltervezett programotokba. Most már menjen el ő a kislánnyal mozizni. Most már igya meg ő a levét. Amúgyis lehet, hogy az a kislány több figyelmet, több törődést érdemelne; de lusta az anyád, és nemhogy nem akar foglalkozni vele, hanem még rátok is hárítja. Hát milyen anya ilyen; most már egye meg, amit főzött. Apukád menjen veled, anyukád menjen a kislánnyal; vagy pedig menjél el te később apukáddal; pár nappal/pár héttel, és most meg senki ne menjen sehová. Mondjuk ha el van hanyagolva a húgod, akkor lehet, hogy megint hisztériát fog rendezni, hogy figyeljetek rá; és megint nem tudtok elmenni. Anyád emberelje már meg magád, és foglalkozzon egy kicsit a kislányával, ha ő már van. Márhogy ha már van gyereke, akkor törődni is kéne vele. Ha már felhozta neki, akkor vigye el ő moziba; vagy hívjátok valamelyik kis barátnőjének a szüleit, meg a barátnőt is mozizni, te mész apuddal amerre akartál, és a gyerekkel is foglalkozik valaki, ha már az anyád nem hajlandó. És totál nem érzi ebben hibásnak magát, neki mindegy, mi van a gyerekkel, csak ne kelljen neki vele foglalkozni. Ismerek még ilyen anyukákat; mindent elkövet, hogy ne kelljen otthon lennie és a gyerekeivel foglalkozni, közben meg ott izél, hogy ő "X gyerekes családanya." Azt annyi köze van a gyerekeihez, hogy megszülte, szoptatta, meg villogott velük egy sort , amíg még kicsik voltak. A nagyobbik gyerekeit a nagyszülők nevelték fel, a legkisebbik gyerekét meg a középső gyerek.
2018. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

10-es én alapbol egy csendes gyerek voltam, engem nem kellett nevelni, mert magamtól tudtam mi a jó és mi nem. Meg az iskola nevelt, mert ott bántalmaztak engem. De húgom nem ilyen, sőt iskolában ő a bántalmazó "menő" lányokhoz tartozik.

Köszi 11es a hosszú választ, de anya soha nem jár el itthonról sehova, nemhogy moziba, 100% hogy ő sehova nem fog menni. És igen ránkháritja, de ez ritkán van, de most ez végső megoldás mert egész nap próbalta kezelni valahogy szépszóval vagy üvöltéssel de ma nagyon kezelhetetlen húgom :(

2018. aug. 1. 17:31
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Te akkor is ragaszkodj hozzá, hogy ha anyád azt akarja hogy moziba menjen a kis hisztérika, akkor vigye el ő, mert neked már rég meg lett ígérve, már nagyon vártad.
2018. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Na összeült a kupaktanács, és húgom megy. Amikor felhoztunk észérveket apával, hogy már megterveztük a mai napot, anya egyből ordított hogy nem, ma én itthonmaradok és a húgom megy vagy pedig elvisznek engem is és egyedül beülök, de akkor nekik 3 órát kellene ránk várni, de ezt apa nem akarta. Húgom is elkezdett visítani és ütötte az asztalt majd apát is hogy ő itt fog felrobbanni és anyát bántani fogja ha itt merészeljük hagyni. Ezt senki sem akarja így sajnos vele megy apa. Na mindegy köszi a válaszokat, verhetetlenek a nők :/
2018. aug. 1. 17:48
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjél el velük, utána gyere haza busszal, vagy anyád fizesse legalább a taxit.
2018. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de anyád borzalmas anya, apád tehetetlen, impotens alak, a húgod meg egy szürnyű hisztérika, kemény felnőttkor vár rá.
2018. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék éjfélkor buszozni. Taxi meg elég drága erre az útra. De már mindegy mindjárt indulnak el :/
2018. aug. 1. 17:56
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid jól elcseszték a nevelését. Normális szülő már rég lekevert volna neki egy szülői nagypofont. Teljesen abban a hitben él, hogy hisztivel mindent el lehet intézni.

Amúgy remélem húgod tudd róla, hogy egy szép napon valakinek elege lesz és megveri, ha nem is a szüleid, iskolatársak vagy tanár. (Nálunk megtörtént, mondjuk a tanárnak adott igazat a szülő, és csak egy pofont kapott, ami már kijárt neki.)

2018. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, hogy bárki is meg akarná verni, 9 évesen 65 kg a lány, kitesz kettő korabelit vagy egy felnőttet :D
2018. aug. 1. 18:11
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem pofont kellett volna adni annak a kislánynak, hanem eleve nem megengedni mindent. Ha az anyuka, vagy esetleg más időnként talán beszélgetne vele, talán mérsékelni lehetne az elhanyagoltság-érzetét. Pl lehet Uno-kártyázni, azt mindenki szeret, vagy ki nevet a végénezni le lehetne vele 1X-2X ülni. Meg az anyukának pl teljesen rossz a hozzáállása, mert pl ez a "Mindegy, hogy hány emberen taposok át ezzel, csak vigyétek innen ezt a kis szörnyeteget" -hozzáállása ez alapot ad felháborodni. Pedig pont azért lett ilyen ez a kisgyerek, mert nem foglalkozott vele, akinek ez dolga lett volna. És tök magányos volt, és csak így tudja kiharcolni magának a figyelmet. Amúgy ha már ennyire gyűlöli a gyerekét az anyuka, aki pl miatta lett ilyen, márhogy a gyerek; szóval akkor anyuka magára zárhatta volna az ajtót, és akkor kész. Ti meg mehettetek volna moziba. De fúúú de felment bennem az ideg már amikor ezt a kérdést olvastam is.
2018. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!