Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt megengednétek a 15...

Ti ezt megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy interneten talált valami fiúcskát akivel most kölcsönösen megy a nagy szerelem. Majdnem 500 km van köztük,már 2x találkoztak persze úgy hogy én is a közelben voltam. Most azzal győzködnek hogy hagy töltsenek egy pár napot egymásnál. Nem nagyon örülök neki,sőt egyáltalán nem. Mivel a fiú már eléggé ott van korban tartok tőle hogy csak testi kapcsolatot akar tőle és ennyi. Ezt próbáltam felvetni a lányomnak is de most az van hogy "Ő nem olyan" meg "Még szűz" 16 éves a srác. Én azt gondolom mondani lehet bármit. Nem tudom mit tegyek. A lányom elmondása alapján 3 hónapja tart ez. Ti ilyen körülmények között megengednétek neki? Teljesen tanácstalan vagyok

2018. aug. 7. 15:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%
én 23 évesen irtam azt, hogy előszőr a lánynál legyenek együtt.
2018. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%
"Mivel a fiú már eléggé ott van a korban..." Hol? Egy évvel idősebb a lányodnál...
2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
14%

Én már feladom. Anyuka vagyok. Nem tini. Leírtam a véleményemet én is, le is pontoztatok. Már csak derülök azon, hogy a 18 éves kislány veri a mellét hogy hűugyanmár ne szóljanak be neki a tapasztaltabbak, az anyák, akiknek már X év után más a szemléletük.

Mert te már nem 13, hanem 18 vagy LoL :D. ... bocsi. Azért azt zárójelben elárulom, hogy ugy kb 30 felett mondjata azt az emberek egy része (sokan csak késöbb), hogy elég érett és tapasztalt egy ilyen jellegű kérdésben véleményt nyilvánítani. Persze ez igy lesz majd amikor betöltitek a 20, 24, 27, 30 éveket.

Ha majd TI is szülők lesztek, emlékezzetek erre :))))) Amúgy abszolút megértem ezt a gondolkodást, végülis mi is ilyenek voltunk ^^


Hogy ne legyen off. Én is az ottalvás, de a lány szüleinél verziót támogatom.

2018. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%
Ettől függetlenül, inkább úgy, ha a srác jön. Legalább egybkicsit jobban megismernéd.
2018. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%
23 ! Cicafüllel a végén nem mondanálak érett, normális felnőttnek.
2018. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
41%

Érdekes, előbb még taknyos kislány volt a kérdező, most már viszont teljesen normális az az opció, amit eddig is írtunk. Ennyire nem kell megsértődni a lepontozáson, hogy rögtön ellent is mondunk saját magunknak. Továbbra is kíváncsi lennék az életkorára amúgy, mert a fogalmazási stílusból ítélve Ön is inkább a 20-hoz áll közel, azt pedig enyhén szólva érezném ironikusnak, ha egy 20-24 éves ember akarna itt úgy kioktatni, mintha legalábbis Buddha bölcsességével rendelkezne, holott 15 éve még lehet, hogy egy homokozóban ücsörögtünk. A gyermeke kamasz már? Mert ha nem, akkor Önnek épp ugyanúgy nincs tapasztalata szülőként ezzel a korosztállyal gyereknevelés terén, mint nekem vagy a többi "pisis" válaszolónak.

Egyébként elég nevetséges egy 13 évest és egy 18 évest egy szinten kezelni és ezt most nem azért mondom, mert én annnyira felnőtt vagyok, csak épp nem évtizedekkel ezelőtt voltam 13 éves, úgyhogy valószínűleg - megbocsásson a hencegőnek tűnő stílusért - jobban emlékszem, hogyan viselkedtem, gondolkodtam akkor. A szexuális élet élése egy 18 évesnél például teljesen természetes, míg egy 13 évesnél nem éppen és ez csak egy példa a sok közül. De minden bizonnyal Önt is épp úgy kezelték annak idején 13 évesen is, mint fiatal felnőttként. Ez esetben részvétem.

2018. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Nem,nem a lányom írta ki a kérdést. Egyrészt igen,már eldöntöttem de kíváncsi voltam más emberek véleményére/tanácsaira is. Az volt a célom ezzel a kérdéssel hogy megtudjam nem-e csak én vagyok ilyen "régimódi" a lányom szavaival élve. Köszönöm a normális válaszokat
2018. aug. 7. 23:25
 28/38 anonim ***** válasza:
11%

" nem-e csak "


Meg a Nemecsek. A nem-e csak, meg a Nemecsek :) Ez jó! :) Jó példával járhat az "édesanya" :)


Ezek szerint (mivel a többség az írta, hogy nem), ezért sikerült saját magadat vállon veregetned. Gratula!


A te lányod is csak 40 éves korában lát majd virslit a pultban :DDDDD

2018. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
33%

"Nem tudom mit tegyek?"


Húzz gumit a fiú facára, és lenyugszol!

A lányod szájára ugyanezen okból meg ragtapaszt :DDDDDDDDDD

Nehogy terhes legyen felülről :)))

2018. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

Meg, annyi kikötéssel, hogy a természetesen! a fiúvl beszélek meg a szülőkkel és ő jön hozzánk, nem a lányom utazik másik országba.


Nyugi, ha csak dugni akarna, akkor megoldaná.


A párommal én 1100 km-ről beszélgettem és rögtön első randi után ott aludtam nála.

Képzeld, semmi nem történt, mert megmondta, hogy nem fog rám mászni, fontosabb vagyok neki egy dugásnál.


1,5 éve eyütt is élünk.

2018. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!