Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt megengednétek a 15...

Ti ezt megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy interneten talált valami fiúcskát akivel most kölcsönösen megy a nagy szerelem. Majdnem 500 km van köztük,már 2x találkoztak persze úgy hogy én is a közelben voltam. Most azzal győzködnek hogy hagy töltsenek egy pár napot egymásnál. Nem nagyon örülök neki,sőt egyáltalán nem. Mivel a fiú már eléggé ott van korban tartok tőle hogy csak testi kapcsolatot akar tőle és ennyi. Ezt próbáltam felvetni a lányomnak is de most az van hogy "Ő nem olyan" meg "Még szűz" 16 éves a srác. Én azt gondolom mondani lehet bármit. Nem tudom mit tegyek. A lányom elmondása alapján 3 hónapja tart ez. Ti ilyen körülmények között megengednétek neki? Teljesen tanácstalan vagyok

2018. aug. 7. 15:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%
Először a fiú jöjjön. Meg ennyi idősen még illik beszélni a szüleivel. Aztán ha minden oké,akkor mehet a lány.
2018. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%
Lol, 28 éves vagyok, de magázhatsz nyugodtan, tes.
2018. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
84%

28, tényleg? Ehhez képest olyan stílusban írsz, mint egy 13 éves, nem érzed a tömérdek szlenget, röhejes smileyt és paraszt hangnemet cikinek? Miközben ezt a korosztályt osztod a legjobban, hogy biztos azok írogatnak ide (az 51 éves anyuka véleményére pl.nem is reagáltál, vajon miért?) Ja és eközben úgy beszélsz, mintha te olyan monumentális élettapasztalattal rendelkeznél csak azért, mert nálam 10, a többi válaszolónál meg 1-2 évvel vagy idősebb (már akinél). Nem kétlem, hogy rutinosabb vagy bizonyos dolgokban, de ez a szint elég nevetséges, 80 éves nagymamám nem fölényeskedik ennyit a korával.

Egyébként elég gáz, hogy te egy ismeretlen 15 éves lány felett rögtön pálcát törsz, hogy "éretlen taknyos", holott fogalmad sincs róla, hogy milyen is valójában ja és az sem biztos egyáltalán, hogy szexelni akar (ha pedig igen, akkor nem a tiltás fogja megakadályozni, ezt az érvet meg se hallottad érdekes módon meg a többiekét se nagyon, szinte csakis az én koromon lovagolsz). Nekem is volt barátom ennyi idősen, de egyikünk sem akart lefeküdni. Még szerencse, hogy az én szüleim nem voltak ennyire előítéletesek és megbíztak bennem.

Szerintem nem vagy te más, mint egy max 25 éves, frusztrált valaki, aki nem bírja elviselni, hogy valakinek 15 évesen normális kapcsolata van alakulóban meg azt sem, ha valakinek eltér a véleménye.

2018. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Kispofa! Valakivel SÚLYOSAN összekeversz előző. Egyik sem állja meg a helyét, amit te itt kitaláltál rólam. Légyszíves nézz utána, mert egyik sem én vagyok. Nem vesztem össze semmilyen tízenévessel, és nem én vagyok aki minden kérdésnél odaírja, hogy ezt "gyerek" írta, sőt, ahogy te ÁLLÍTOD (nem tudom honnan? Légy vagy a falon, vagy mi?), nem vagyok se gyerek, se fiatal felnőtt. De neked ehhez azt hiszem semmi közöd. Kitalációid viszont rémesek, szedd be a paranoid elleni gyógyszereidet, nagy teher lehetsz így a családodnak (ha van). Bár kétlem, mindenkit elmarhattál ezzel a stílussal. Olyanokat fogsz rá a másikra, ami közel, s távol se létezett. Nézz magadba! Ne ítélkezz! Főleg nem úgy, ami nincs.
2018. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy én pont annak voltam a szószólója, hogy ENGEDNI kell, nem pedig a tiltásnak... Szóval ezt nagyon félrenézted kettővel előttem lévő...... NAGYON.
2018. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Egyébként 8-as volt az én hozzászólásom. Meg lehet tekinteni. Ostoba.
2018. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A 15-össel keverhettél össze 33/36-os. Ezt írta:


"Dehogy engedném. Még kis taknyos. Amúgy vicces, hogy kb. 13 éves kisgyerekek válaszolgatnak ilyen kérdésre."


Hogy keverhettél össze vele? Teljesen más százalékon van, teljesen máshol van. Még másik oldalon is.. Máskor nézdd meg jobban, hogy kihez akarsz szólni!

2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A szüleim engedték, hogy 16 évesen találkozzak a 21 éves párommal, akivel interneten keresztül ismertük meg egymást.

Azóta is együtt vagyunk (majd három éve), és Ő az első kapcsolatom.

Egy 16 éves már nem kis sz*aros. Ha tiltod, beszélni fognak. Nem tudsz mit tenni.

2018. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!