Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek ezt a 14 éves...

Megengednétek ezt a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2 hélixet szeretne a fülébe. Ez szerintem nagyon csúnya,és ráadásul visszacsinálhatatlan. Valami ilyesmit mutatott nekem: [link] (a fölső az)

2018. aug. 7. 23:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
10-es, ugyan már, te elhiszed, hogy az ilyen kérdéseket komolyan a szülők írják ki és nem a gyerekek?:) amit amúgy meg tudok valahol érteni, mivel egyes emberek úgy beszélnek itt valakivel pusztán azért, mert gyerek, hogy az már eszméletlen. Ha szülőként írják ki, akkor van esély pár normális válaszra is.
2018. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

Ja, az lehet.

:)

2018. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem, az enyémnek nem. Ő 15 éves, de kb hetente mást akar, így 99% hogy pár nap múlva nem tetszene neki. Sima fülbevalója volt, 10 évesen akarta kilyukasztani a fület, azt megkapta. Pár hét után megunta, kiszedte a fülbevalót, beforrt a lyuk. 2 evvel később megint akart fülbevalót, kilövettük a fület, megint kiszedte par héttel később, újra beforrt. Most kb egy hónapja megint fülbevalót akart, most azt mondtam neki, nem kap, mert ez már konkrétan pénzkidobás. Gyűjtse össze a rávalót és akkor majd mehet fület lövetni.
2018. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Kimondottan tetszik a helix piercing, nekem is van. Az első piercingem is 14 évesen készült anyám engedélyével.
2018. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%

Megengedném, ha megkeresi az árát, és vállalja a felelősséget a döntéseiért.

Engem így neveltek, és sokat tanultam belőle, ezt adom át a lányaimnak.

(Ja, és tele voltam piercingekkel, csak az orrom környékén nem volt. De a fülem konkrétan tele mindennel.)

Láss csodát, felnőttem, két gyerekem van, akikre akikre az ovónők, tanárok azt mondják, okosak, udvariasak, kedvesek(tehát nem csak az én szubjektív véleményem ez)

2018. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11%
14 évesen nem
2018. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
13 éves a lányom . Úgy vagyok vele mindent a maga idejében (szerencsére lányom életkorának megfelelően viselkedik ,büszke is vagyok rá :-) ) . 14 évesen sem gondolom,hogy az ilyesmi neki(k) való lenne . 15 -16 évesen már megengedném ! 36/N
2018. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Megengedtem a lányomnak, amikor 13 volt. :)
2018. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%

Én is 14 voltam, amikor megcsináltattam.

Most 30 éves 2 gyerekes anya vagyok és mindig szeretem. Nem feltűnő, mondjuk nekem pici kő van benne, nem karika.

Szóval engedném. A tetoválásnál állítottam fel magamnak is egy olyan szabályt, hogy ha min. 3 év után is ugyanazt ugyanoda szeretném tetováltatni, csak akkor csináltatom meg. Még nincs tetoválásom. 😊

2018. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
17%
Tiltsál neki mindent, elvégre Te vagy a Felnőtt, ő meg a gyerek, így tudod megmutatni ki a főnök.
2018. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!