Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek ezt a 14 éves...

Megengednétek ezt a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2 hélixet szeretne a fülébe. Ez szerintem nagyon csúnya,és ráadásul visszacsinálhatatlan. Valami ilyesmit mutatott nekem: [link] (a fölső az)

2018. aug. 7. 23:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem engedték a plusz fülest kamaszként, 20 körül meg azt hallgattam anyámtól, hogy milyen jól tette, hogy nem engedte, mert ha annyira akartam volna, már rég meglenne 18 felett... :D

Végül 26 voltam, mikor megcsináltattam, de sajnos nem bírta a fülem, vagy rosszul lett szúrva, ki tudja (pedig nem zuglövetés volt, rendes szalonban piercer szúrta), úgyhogy hagyni kellett benőni néhány hónap után. Ici-picit látszik a helye, de csak rápillantva egyáltalán nem.


Én megengedném, azért ez nem egy tetoválás, ha elunja, na bumm, majd begyógyul.

2018. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Megengedném.
2018. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%

Persze.


De ha te feltetted a kérdést, akkor nem fogod :D


Szegény lányod...

2018. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Iskolában nem viselhetné, és nem olyan körökben mozog, ahol az ilyesmi menőnek számítana.
2018. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

Utálom a piercingeket és a tetoválásokat, de ezt még én is megengedném :D

Ez olyan mint egy fülbevaló.

Amikor én gyerek voltam, akkor is nagy divat volt, hogy végig van rakva valakinek a füle. Csak akkor nem hélixnek hívták :D

Szóval nekem ez nem olyan fura.

Inkább a fülébe legyen, mint a szájában vagy az arcában vagy a szemöldökében.

Örülnék, hogy ennyivel megússzuk :)

2018. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
Meg, nekem is van. Szerintem is szép, de az a lényeg, hogy neki tetsszen. Nem is feltűnő, nem is "ijesztő" helyen van és, ha esetleg megunja vagy valami miatt kiveszi, akkor sem fog ott tátongani egy hatalmas lyuk, illetve simán be is forr. Ez ugyanolyan, mint egy sima fülbevaló, csak a porcban.
2018. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
1%
14 évesen biztos nem, nem való neki még. Majd 18 éves kora után megcsináltatja, ha annyira ragaszkodik hozzá. Amúgy meg alpárian néz ki. Cigányos.
2018. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%
Fáj ez ? Szúrják gondolom ezt is . Én magamnak csináltatnék amúgy :) .
2018. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
93%
ezt simán
2018. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!