Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem marhaság közel...

Csak szerintem marhaság közel 50 évesen gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Nem csak egészségügyi szempontból, de teljesen más világlátás.


Egyszerűen mindenben mások, elmaradottabbak, vasszigorúak.


Ilyen dolgokban is, hogy a gyereknek Kiss a neve, meg lehet verni, sehova sem mehet "csavarogni", fiúk, öltözködés, bármi...


Mintha a nagyapámmal a élnék együtt...


2018. aug. 15. 17:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%
Ne vetítsd ki a saját nyomorod egy egész korosztályra. Ha apád pofán ver most, akkor megtette volna 30 éves korában is.
2018. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

Amiket írtál, az nem életkortól függ. Vannak normális, vagy nagyon is engedékeny szülők az idősebb korosztályban bőven.

És a fiatalok között is rengeteg ilyen van, amit leírtál.

2018. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

Tök baromságot írsz :D 50 éve sem volt mindenki egyforma.

Nem minden családban szokás verni a másikat.

A nagyszüleim nagyon nem a mai korosztály és egyáltalán nem begyöpösödöttek, sose bántották a gyerekeiket, és mindenki járhatta a saját útját, nem korlátozták őket.

Azért mert neked gáz a családod, nem mindenkié ilyen.

2018. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
81%

"Erről beszélek...



Meg arról, hogy 50 évvel ezelőtt még elfogadható hogy, pofán basz..d a lányod, hogy az van, amit az apja akár"


Marhaság. Ez nem a kora miatt van. De nem unod még nap két három kérdést kiírsz csak hogy nyivákolhass?

2018. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
34%

Semmi köze ahhoz, hogy ki mikor vállal gyereket ahhoz, hogy milyen szigorú a szülő. Apám-anyám huszonéves volt, amikor születtem, mégis pofán bactak, ha nem viselkedtem gyerekkoromtól kamaszkoromig mindig. És igen, nem járhattam ribis ruhákban, nem lehetett fiúzni, diszkó esetén is este 10-kor otthon kellett lenni, tanulni kellett, aztán hogy-hogynem normális ember lett belőlem.

Anyukám meg elment 49 évesen, na erről ennyit, hogy akinek 50 éves volt a szülője a születésekor, az 10-20 évesen árván marad.

2018. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Én vigyáztam egy kisfiúra, akinek az anyja 36, az apja meg 53 éves volt, amikor született.

Soha olyan normális, jószívű, okos, jólnevelt, kedves gyereket nem láttam.

Bűbáj volt, szinte bölcs, nagyon szerettem.

Az apja focizott, tollasozott vele, játszottak, beszélgettek, programokat csináltak.

Na ő nem lesz az a kallódó, semmirevaló kamasz.

Isten ajándéka a szüleinek.

2018. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Én sem voltam semmirekellő, tipikus jókislány, kitűnő tanuló... Mégis bántották, semmi nem volt jó, hoztál négyest, durr. Elesett egy pohár, durr. Visszaszólsz, ha gyaláz, szétveri.


Mióta az eszemet tudom, türelmetlen és üvöltözik velem. Egészen kiskoromból vannak ilyen emlékek. Felszakított szájjal küldött el oviba, mert nem azt a bugyit akartam félve ni, amit ő akart...

2018. aug. 15. 22:48
 28/37 anonim ***** válasza:
91%
Ez sajnálatos, de akkor sem az idősebb szülőket kell szidni meg kivetíteni rájuk a sajátjaid elmebetegségét. Nekem ugyanis, mint kései gyereknek, igen rosszul esik.
2018. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%

Ó, b+, akkor ezért írtad ki?

Figyelj, a volt párom szülei 28 meg 27 évesek voltak a születésénél, és verték, mint a lovat, úgy, mint téged.

Nem az életkortól függ.

2018. aug. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
49%
Mi az, hogy régen más volt? A nagyszüleim sosem verték meg a szüleimet, ahogyan ők sem engem. A nagyszüleim a húszas években születtek, a szüleim az ötvenes években. Negyven elmúltam már, kicsi gyerekem van akit én sem verek meg soha. Ez nem korosztály jellemzője hanem emberi jellemző.
2018. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!