Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem marhaság közel...

Csak szerintem marhaság közel 50 évesen gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Nem csak egészségügyi szempontból, de teljesen más világlátás.


Egyszerűen mindenben mások, elmaradottabbak, vasszigorúak.


Ilyen dolgokban is, hogy a gyereknek Kiss a neve, meg lehet verni, sehova sem mehet "csavarogni", fiúk, öltözködés, bármi...


Mintha a nagyapámmal a élnék együtt...


2018. aug. 15. 17:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
"Mégis bántották, semmi nem volt jó, "
2018. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már az előző kérdésedben is mondat. Meg az azelőttiben, és az az azelőttiben, meg az az azelőttiben is.. Ne írd ki újra és újra átfogalmazva.
2018. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem ,hogy NEKED mégis mi közöd van ahhoz,hogy ki hány évesen vállal gyereket?

Ha még a testvéredről,anyádról lenne szó,sem a TE dolgod. Inkább foglalkozz a saját életeddel NE máséval. Jah h máséval könnyebb,mert a te életed egy szar?

Tegyél ellene

2018. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

Csak feltett egy kerdest , nem ertem miert hurrogjak sokan , hogy foglalkozz a magad dolgaval

Az ilyen tipusú valaszokat törölni kene es aki irta letiltani az oldalról

Mi ez a düh, nem ertem , ezek nem valaszok . Ha nincs turelmed valaszolni , akkor ne tedd , ez egy ilyen oldal , ahol kerdeseket lehet feltenni , valós es hipotezisszeru dolgokról

Nem ertem ezt a sok szitkozódast , offolást , amit a szabalyzat tilt .

2018. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Azért, mert az akarja itt a kérdező kihozni, hogy az apja sz4r alak = minden közel 50 évesen gyereket vállaló sz4r alak. Ez egyszerűen nem igaz.
2018. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%
#34, a mások provokálását, sértegetését (jelen esetben az adott korosztály) szorgalmazó kérdések kiírása is ugyanúgy tilos. Ezzel miért nem törődsz annyira?
2018. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem a maradiság a gond, mert ismerek időseket 60-65 évesek akik nyitottak és fiatalosak, ellenben ismerek kortársakat 25-30 évesek akik olyan maradiak mintha 100 évvel ezelőtt élnének.

Itt a gond az, hogy a gyerekkel szemben felelőtlenség ha 50 pluszos mert mire leérettsegizik a gyerek lehet hogy nem fog az apja addigra élni.

2018. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!