Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyire támogatjátok...

Ti mennyire támogatjátok anyagilag a szüleiteket?

Figyelt kérdés
14 éve nem élünk egy háztartásban, azóta nekem családom lett. Édesanyám elvárná az anyagi támogatást /kozmetikus, fodrász, üdülése elég drága/. Mivel GYES-en vagyok, mi is épphogy kijövünk a férjem fizetéséből, persze nyaralás és egyéb luxus dolgok nélkül.

2018. aug. 19. 16:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Azért utolsó, mert otthon van a gyerekkel. Hadd döntse már el, hogy meddig akar vele maradni!

Takarítónőt nem kell neked fizetni, luxus. Ha a testvérednek ennoi felesleges pénze, van akkor jó neko, de nem kell rálicitálni.

2018. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
meg nem mintha azért kellene visszamennie dolgozni,hogy anyukának legyen miből üdülni...
2018. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen, a takarítónő amúgy is luxus, én ingyen is kitakarítanék nála, stb.
2018. aug. 19. 16:29
 14/27 anonim ***** válasza:
5%

Azért utolsó, mert otthon van a gyerekkel. Hadd döntse már el, hogy meddig akar vele maradni!


Oké, de akkor meg ne sírjon hogy alig jönnek ki a férje fizetéséből. Ha nincs pénz, akkor dolgozok. Ha nem akarok dolgozni akkor nem teszem szóvá hogy nincs.

2018. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem sírt, hogy alig jönnek, ki csak tényként közölte, hogy nincs miből utaztatni a mamát, mert így is pont kijönnek. Nekik ez így jó. Majd ha extra igènyeik lesznek, átgondolják.
2018. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem támogatom, sokkal többet keres, mint én, befektetései is vannak, nem csak pénztáros volt egész életében. Képezte magát, haladt előre.
2018. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Szükség esetén igen. Általában ő szokott pénzt adni az unokájára.
2018. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
14-es, az esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy nekik ez így jó? Mikor mondta ő, hogy bármi baja van ezzel?
2018. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem panaszként mondtam, hogy épp hogy kijövünk. Csak luxus kiadásokra nincs pénzünk, de mi nagyon jól elvagyunk nyaralás nélkül is.
2018. aug. 19. 18:31
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem fizetném anyám kozmetikusát, üdülését és fodrászát a saját családom kárára. Miért is tenném?
2018. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!