Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borzalmasan bánom, hatalmas...

Borzalmasan bánom, hatalmas bűntudatom van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem, ez nem egy komoly kérdés, csak személy szerint engem bánt. Pár hónapja pünkösdkor Szegeden voltunk, viszont ugye minden bolt zárva, én pedig be szerettem volna menni egy kávézóba(a mi városunkban nincs ilyen). Viszont elfelejtettem hogy zárva van, majd pár hétre rá anyukám és a párja megint Szeged fele mentek, és kaptam egy kulacsot onnan(nem nagyképűségből, de nem volt olcsó). Ma a barátaimmal voltam, a táskámban(vékony tornazsák) a kulacs, telefon. Volt egy nagyobb szél, ami felborította a biciklit mellette, egyenesen a zsákomra. A kulacs pedig nagyon szépen eltört. Kifizettetni nem akarom, elvégre nem volt szándékos... Viszont nekem fontos volt, és bűntudatom van. Sulival még decemberben megyünk, akkor lesz lehetőségem venni egyet. Szerintetek?😭

2018. aug. 27. 19:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki mi tortent ne legyen titkolozas meg ilyesmi koztetek, meg jobban fogod magad erezni
2018. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

" Kifizettetni nem akarom, elvégre nem volt szándékos..."

Most akkor kinek a biciklije borult a zsákodra és vele együtt a kulacsra?

Kétféleképpen írod. Most akkor mi történt? Egyébként a tárgyak fogyóeszközök, kaptad, nevelőapádnak nem kell tudnia, ha bűntudatod van vele szemben, akkor mondd el neki, de ebből nagyobb ügyet csinálsz, mint ami. Ne legyen bűntudatod. Szívességből kaptad, vagyis ajándékként. Eltört, lesz helyette másik, ha erre vágysz.

De az első két mondatomra azért válaszolhatnál.

2018. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#20 igen, eleg messze vagyok Pesttől😅


#22 ismerek olyat, aki - hiaba az idojaras miatt borult fel - talalt volna kiskaput, hogy a bicikli tulajara kenje.

2018. aug. 27. 22:32
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Annak mi köze a töréshez, hogy anno nem volt nyitva Szegeden egy bolt?
2018. aug. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Írj a SB-nak fészen, hátha tudsz rendelni is tőlük egy másik tumblert. :) Esetleg nincs olyan ismerősöd, aki nagyobb városban lakik, megvenné és elküldené, ha kifizeted?

Amúgy ha ki nem is fizetteted, én simán szólnék a biciklitulajnak, hogy te megveszed, de segítsen egyet felhajtani... (Meg nem tudom, ha én lennék a biciklitulaj, én magamtól ajánlanám fel, hogy besegítek a pótlásba, lévén számodra fontos dologról volt szó... Én egyszer így ismerős könyvét "tettem tönkre", hasonló véletlen balesettel, de alap volt, hogy másikat veszek neki, mert épp nálam volt, mikor a baleset történt.)

2018. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, neked ahhoz a fazonhoz SEMMI közöd, ne nyavalyogjál már egy kulacs miatt :D
2018. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Fizettesd ki a széllel... De most komolyan! SEMMI köze a biciklisnek a kulacsodhoz! Amúgy is minek rakod egy bicaj mellé, alá?

Feleslegesen írsz olyan dolgokat, amiknek semmi köze a kérdéshez!

Mondd meg nevelő apádnak, hogy sajna rádőlt egy bicaj, és eltört. Reméled decemberbem is kapható lesz még ilyen kulacs, mert nagyon szeretted! Hátha vesz másikat. Amúgy meg ne függj ennyire egy márkától, nem leszel menőbb tőle!


Jó tudom most szemét vagyok, de ahhhh ez a kérdés....


Annyi elég lett volna: Nevelőapámtól nemrég kaptam egy kulacsot. Ma barátaimmal lógtam. Letettem a hátizsákot a földre es radőlt egy bicaj. Sajnos összetört benne a kulacs. Decemberben lesz lehetőségem venni megint(nálunk nem kapható). Elmondjam a nev.apámnak vagy várjak decemberig és titokban pótoljam? Bűntudatom van, és szerettem is azt a kulacsot..

2018. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#27 mondom, hogy nem akarom kifizettetni, min. 2x leírtam. És azért raktam oda, mert mindenki egyhelyre rakja.
2018. aug. 28. 18:26
 29/31 anonim ***** válasza:

Kulacs kitárgyalva, mesélj inkább a mama élettársáról!

Rendes fickó amúgy?


"Ne értsetek félre, nem a kulacsot bánom, hanem amit képviselt úgymond. Az volt az első ajándékom anyukám élettársától."

2018. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Utolsó rendes, aminek örülök, mert évekig anya apa veszekedest hallgattam, jo tudni, hogy anya is talalt vegul maganak valamit, es tovabbleptek.
2018. aug. 28. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!