Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borzalmasan bánom, hatalmas...

Borzalmasan bánom, hatalmas bűntudatom van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem, ez nem egy komoly kérdés, csak személy szerint engem bánt. Pár hónapja pünkösdkor Szegeden voltunk, viszont ugye minden bolt zárva, én pedig be szerettem volna menni egy kávézóba(a mi városunkban nincs ilyen). Viszont elfelejtettem hogy zárva van, majd pár hétre rá anyukám és a párja megint Szeged fele mentek, és kaptam egy kulacsot onnan(nem nagyképűségből, de nem volt olcsó). Ma a barátaimmal voltam, a táskámban(vékony tornazsák) a kulacs, telefon. Volt egy nagyobb szél, ami felborította a biciklit mellette, egyenesen a zsákomra. A kulacs pedig nagyon szépen eltört. Kifizettetni nem akarom, elvégre nem volt szándékos... Viszont nekem fontos volt, és bűntudatom van. Sulival még decemberben megyünk, akkor lesz lehetőségem venni egyet. Szerintetek?😭

2018. aug. 27. 19:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenért ne legyen bűntudatod, hiszen semmi bűnt nem követtél el!
2018. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is bűntudatod lehet.
2018. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibádból történt,véletlen volt,ne legyen bűntudatod.😊
2018. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Fogadni mernék, hogy Starbucks-os :DD


Ne sírj ezen, ilyen dolgok történnek. Elhiszem, hogy rosszul esik, ha erős érzelmi szálak fűznek hozzá, de most már ez van. Majd decemberben veszel másikat. Nem lesz ugyanaz, de pótléknak megteszi.

2018. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#9 jézus dehogy😂


#10 ahogy láttam műanyag üveg szerű volt...

2018. aug. 27. 20:34
 16/31 A kérdező kommentje:
#14 talált a tipp..:D
2018. aug. 27. 20:35
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
De kivel akarnád kifizettetni? A széllel?
2018. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#17 nem, csak vannak olyanok, akik azt mondjak, fizesse ki, akie a bicikli(legalabbis ismerek olyat..)
2018. aug. 27. 20:39
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet kifizettetni, és felesleges a bűntudat is. Elmondod mi történt és, hogy sajnálod és kész. Gondolom nem szedi le a fejed. Ha neked ennyit jelent egy ilyen apró ajándék akkor gondolom ez a szeretetnyelved, ami nem gond, de próbáld meg azért reálisabban látni, hogy ez csak egy tárgy és a tárgyak előbb utóbb tönkremennek.
2018. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy tök kedves, aranyos kérdés. Ha pesti lennél,ragaszkodnék hozzá, hogy vehessek neked egy ugyanolyan kulacsot:)
2018. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!