Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Borzalmasan bánom, hatalmas...

Borzalmasan bánom, hatalmas bűntudatom van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem, ez nem egy komoly kérdés, csak személy szerint engem bánt. Pár hónapja pünkösdkor Szegeden voltunk, viszont ugye minden bolt zárva, én pedig be szerettem volna menni egy kávézóba(a mi városunkban nincs ilyen). Viszont elfelejtettem hogy zárva van, majd pár hétre rá anyukám és a párja megint Szeged fele mentek, és kaptam egy kulacsot onnan(nem nagyképűségből, de nem volt olcsó). Ma a barátaimmal voltam, a táskámban(vékony tornazsák) a kulacs, telefon. Volt egy nagyobb szél, ami felborította a biciklit mellette, egyenesen a zsákomra. A kulacs pedig nagyon szépen eltört. Kifizettetni nem akarom, elvégre nem volt szándékos... Viszont nekem fontos volt, és bűntudatom van. Sulival még decemberben megyünk, akkor lesz lehetőségem venni egyet. Szerintetek?😭

2018. aug. 27. 19:37
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Debrecenben is van starbucks ha esetleg az közelebb van :D


Amúgy elmondhatod neki, a tárgyak fogyóeszközök, most így járt szegény, ha nem ez történik vele lehet pár nap múlva anyukád ejti el mosogatás közben.

2018. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!