Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom jogosan neheztel,...

A párom jogosan neheztel, amiért még a gyerekek miatt nem mentem vissza dolgozni? Nem tudom mit csinálhatnék másként.

Figyelt kérdés

Három gyermekünk van és sajnos most úgy tűnik kisebb-nagyobb mértékben mindhármuk problémás. Én most GYET-en vagyok velük, a párom dolgozik.

Egyre többször feszült itthon. Mikor megpróbálok vele beszélni róla, először azzal jön, hogy szalad a ház, soha nem vagyok otthon, végül mindig oda lyukadunk ki, hogy én mikor fogok már tudni visszamenni dolgozni. Hiába mondom neki, hogy már én is nagyon szeretnék dolgozni, de a gyerekek mellett most még egy 4 órás munkát sem tudok bevállalni, mert nem tudom fixen megmondani, hogy mikor érek rá és mikor adódik valami program a gyerekek körül (orvos, fejlesztés, nevtan, sos fogadóóra, megbetegedés stb.).

Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan tudnám vele ezt megbeszélni. Attól is nagyon félek, hogy esetleg a gyerekektől is el fog távolodni. Hiába mondom neki, hogy a gyerekeket közösen akartuk, közösen is kell róluk gondoskodnunk, ő mindig elintézi azzal, hogy ő eljár dolgozni, tehát részéről teljesíti a feladatát. Tény, hogy elég szűkösen jövünk ki a pénzünkből, de akkor se lenne jobb, ha valakit azért kellene fizetnünk, hogy a gyerekekkel legyen amíg én dolgozok.


2018. aug. 31. 09:31
 211/214 anonim ***** válasza:
20%
A hippi mozgalmaknak meg elég sok köze van az ezotériához amúgy.
2018. szept. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/214 anonim ***** válasza:
62%

"Ez a férfi totál kompromisszumképtelen." - OK, szerinted az, elfogadom... akkor mi a javaslatod, mit tegyen a Kérdező?


(OFF: tudtommal a hippi mozgalmaknak nem volt egységes ideológiája, dacára annak, hogy a Hairban milyen szépen éneklik az Aquarius-t - az ezotériát meg nem gondolom se jobbnak, se rosszabbnak bármelyik vallásnál)

2018. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/214 anonim ***** válasza:
57%
Te jó ég. Mennyi unatkozó ember van itt. :D Veszekednek a nagy semmin, a kérdező meg valószínűleg csak röhög rajtuk.
2018. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/214 anonim ***** válasza:
17%
Jah, kb. kiakasztják a gyakori számlálóját, annyi választ írnak.
2018. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!