Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az igazán szerető szülő, aki...

Az igazán szerető szülő, aki tényleg jót akar tényleg szemet hunyna ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ismerősömről van szó, majdnem velem egy idős lány, 26 lesz.

Együtt jártunk fősulira, más akkor voltak alkohol problémái. Szerintem az, hogy eszméletvesztésig issza magát és képszakadás van, az már gond. Jó családból származik, kedves, szerető szülei vannak. Autók, ingatlan, minden megvan. Dolgozni is alig dolgozgat, együtt járunk nyaralni, nem egyszer csinált botrányt. Volt, hogy nem engedték fel a repülőre, mert a reptéren berúgott (lounge-ban). A szülei tudják, hogy iszik, de nem csinálnak semmit. A jogsiját bevonták, most úgy vezet... Találkoztam már a szüleivel nem is egyszer, nem csinálnak semmit. Félnek, hogy elveszítik, ha szólnak, hogy elég már. Full fiatal, szép lány. Én mit tudjak csinálni? felnőtt nő. Azzal, hogy pátyolgatják jobb nem lesz. Én már leültem vele, mondtam hogy ennek nem lesz jó vége. Meg minek mindennap inni? Semmi gondja, van szép családja, barátok, pasija most nincs, de volt és emiatt lett vége. Nem bánatból iszik hanem megszokás. Mit csináljak vele???


25N


2018. szept. 3. 00:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sokszor a családja tartja fenn a függőséget. Pl azzal, hogy nem mernek szólni... amíg asszisztál ehhez a környezet addig nem lehet vele mit kezdeni.
2018. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igazán szerető szülő ilyenkor két hatalmas pofont lekeverne, hazaköltöztetné azon nyomban és szervezné az elvonót, közben meg berángatná még egy olyan osztályra ahol alkoholisták várják a halált szétcseszett májjal, hogy lássa a kisasszony mi vár rá.


Amúgy meg max akkor tanulna a saját hibájából, ha belerongyolna jobb esetben egy fába, rosszabb esetben egy másik autóba, megölne pár embert és/vagy ott maradna nyomorékan. Talán akkor.

2018. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!