Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ebben a helyzetben nekem...

Ti ebben a helyzetben nekem vagy anyukámnak adnátok igazat?

Figyelt kérdés

Fiatal felnőtt vagyok,még tanulok,de keveset vagyok itthon.Egy rendezvényről késő este értünk haza,velünk volt anyukám párja is. Itthon sajnos csak egy szobánk van,de már teljesen hozzászoktunk,és tényleg keveset vagyok otthon,ebből nem szokott probléma lenni. Most azonban alkoholfogyasztás miatt nem tudott anyukám párja hazamenni,így bejelentették,hogy nálunk alszik.

Én kiakadtam,nem volt ez előre megbeszélve,ezért mondtam,hogy köszönöm szépen,én az autóban alszom.

Anyukám nagyon megharagudott rám,miután elment a párja elkezdett sírni,hogy hogy hozhattam ilyen kellemetlen helyzetbe.

Ti mit gondoltok erről?


2018. szept. 8. 11:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%

"Én 40+-os férfi vagyok és ha összejönnék egy gyermekeit egyedül nevelő anyával és ilyen hisztiket kapnék, valószínű elmenne a kapcsolattól is a kedvem,"


Akkor szerintem jobban jársz (te is, meg a többi érintett is), ha messzire elkerülöd a gyerekes nőket.

2018. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
Én se örültem volna neki, ha az otthonomban egy szobában kène aludnom, egy kvázi idegen faszival...
2018. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%

"Anyukádnak van igaza, ha ivott jobb ha inkább nálatok aludt."


Feltalálták a tömegközlekedést..."


Tudod, nem mindenki Pesten lakik, és a legtöbb vidéki várodban nincs tömegközlekedés.

Ezen kívül ha a kérdezö váratlanul ment haza, akkor nem tudtak vele számolni, hogy ott lesz, és sokkal kényelmesebb volt nekik így.

A kérdezö meg egyértelmüen túlreagálta, egy éjszakát ki lehet bírni még teljesen idegen emberekkel együtt is, nemhogy az anyja párjával!

2018. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
57%

"a legtöbb vidéki várodban nincs tömegközlekedés"


Tömegközlekedés alatt nem csak a városon belüli buszok, villamosok, stb. értendők, hanem a vidéki városok közötti tömegközlekedés is.


Meg lehetett volna tervezni előre, hogy hogy fog hazajutni. Vagy meg lehetett volna beszélni előre a kérdezővel, hogy mennyire fogja zavarni, ha úgy alakul, hogy ott alszik. Még az is jobb lett volna, ha jó előre kiderül, hogy igenis zavarná őt, és az anyja mégis ragaszkodik hozzá, hogy ott aludjon a pasi, mert akkor legalább lett volna ideje hozzászokni a gondolathoz. De így, hogy az utolsó pillanatban jelentették be, így gáz, mert kicsit se voltak rá tekintettel. Pedig csak akarni kellett volna.


"sokkal kényelmesebb volt nekik így"


Ja, nem tekintettel lenni másokra mindig kényelmesebb...


"egy éjszakát ki lehet bírni még teljesen idegen emberekkel együtt is, nemhogy az anyja párjával"


Ritkán van otthon, tehát hiába az anyja párja, lehet, hogy gyakorlatilag teljesen idegen. Kívánom neked, hogy ma este teljesen idegen emberekkel együtt kelljen nyugovóra térned. Csak egy éjszakára... ;-)

2018. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
Anyukád túlreagálta a dolgot. Inkább te sírhattál volna, hogy hogy hozhatott ilyen kellemetlen helyzetbe.
2018. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
60%

Neked adok igazat.

Azért ezt meg lehetett volna kérdezni tőled, és figyelembe venni a véleményed.

2018. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
9%
Ritka bunkó vagy kérdező. Szegény anyukád, sajnálom. Gondolom ezután te sem várod majd el hogy bármiben hozzád alkalmazkodjanak(akár anyagi akár szociális téren)
2018. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
51%

"Gondolom ezután te sem várod majd el hogy bármiben hozzád alkalmazkodjanak(akár anyagi akár szociális téren)"


Mert szerinted az anyukája annyira jó példát adott alkalmazkodásból? Mivel is? Azzal, hogy kész tények elé állította a kérdezőt és szart a véleményére?

2018. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kicsit túlreagáljátok ezt. Elmentek hármasban egy rendezvényre, gondolom jól kijönnek, jól érezték magukat együtt és elszaladt az idő. Miért ne aludhatott volna ott a férfi, kit zavart volna egyetlen éjszakára? Ennyire fájt volna a gyereknek, hogy kivételesen nem róla szól az élet, hanem anyuka is szerette volna magát jól érezni?
2018. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%

A következő kérdésed pár hónap múlva:

" Anyám miért nem talál pár magának?"

2018. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!