Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ezt? Bővebben...

Ti megengednétek ezt? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Engednétek hogy a 16 éves lányotok együtt aludjon a vele egy idős barátjával akivel 4 hónapja együtt vannak? A szüleim is ismerik. Anya kicsit jobban ismeri mint apa de mindketten jó véleménnyel vannak róla. De apa valamiért elég szigorú. Lehet hogy azért mert én vagyok az első gyerek. Még nem volt sose barátom se. Nem is kérdeztem még ilyet tőlük mert nem igazán merem. Kíváncsi vagyok ki hogy reagálna egy ilyen kérdésre és engedné-e. A fiú egyébként nagyon rendes. Nem erőltet rám semmit. És lefekvésről nem lenne szó.


Bocsánat ha kicsit bonyolultan fogalmaztam.


A válaszokat előre is köszönöm.


2018. szept. 9. 20:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
66%

"lányotok együtt aludjon "

“És lefekvésről nem lenne szó.”


Állva aludnátok, mint a lovak. Az lehet, hogy rém fárasztó, nem engedném.

2018. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
A tanulmányi átlagunk szerintem elég jó. Mindketten stabil 4esek vagyunk. Valóban nem akarunk lefeküdni ezt meg is beszéltük.
2018. szept. 9. 21:02
 13/50 anonim ***** válasza:
25%
16 évesen én is ezt mondtam anyának: "lefekvésről nincs szó". Ja, persze... Mese habbal.
2018. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem érdekel a tanulmányi átlag. Az érdekel, hogy 16 éves, és néhány hete van csak együtt egy sráccal. Bocs, de ezt még meg sem fontolnám. Nyilván lefekhetsz vele akárhol, akármikor, de én nem adom hozzá az engedélyem, az biztos. Gondolkodni kellene! 16 vagy csak! 4 hónap meg egy vicc kategória. Felnőtt nőként is épphogy csak határ, hogy ennyi idő után lefekszem-e valakivel, nemhogy gyereklányként. Tartás kellene! Sokkal több!
2018. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
A tanulmányi átlagunk szerintem elég jó. Mindketten stabil 4esek vagyunk. Valóban nem akarunk lefeküdni ezt meg is beszéltük.
2018. szept. 9. 21:05
 16/50 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hogy 2x írtam ki ugyanazt. Véletlen volt. Igazából még úgysem aludnánk ott egymásnál csak érdekelt hogy ki hogy reagálna ha ilyennel fordulna hozzá a lánya.
2018. szept. 9. 21:07
 17/50 anonim ***** válasza:
46%
Járjatok, örüljetek egymásnak, nevetgéljetek - nem kell még az az együtt-alvás.
2018. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
30%
Nem. A családi élettér nem átjáróház. Legalábbis nálunk. És nem fogok/fogunk idegen embert kerülgetni főleg egy ilyen 16 éves fruskánál, aki rázza magát, meg próbál koravén módon felnőttesdit játszani, aztán ha baj van akkor meg bújik a szülők mögé.
2018. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
40%
17 éves koromban egyeztek bele, nem örültek gondolhatod. 3 hónapja jártam a fiúval, korábban nem volt barátom, csak platói szerelmek. Azóta az a fiú férfi lett és jó sok éve a férjem és a gyerekeim édesapja.
2018. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
8%
Aludjatok egyet délután, ha olyan fontos egymás szájszagára ébredni 😂 Amúgy ha úgysem akartok malackodni (haha, ki hiszi ezt el) akkor Skype vagy Facetime segítségével szépen átbeszélgetitek az éjszakát, ki-ki a saját kis ágyában, a gyerekszobájában. Az úgy miért is nem jó, ha nem szex miatt kéred?
2018. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!