Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek ezt? Bővebben...

Ti megengednétek ezt? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Engednétek hogy a 16 éves lányotok együtt aludjon a vele egy idős barátjával akivel 4 hónapja együtt vannak? A szüleim is ismerik. Anya kicsit jobban ismeri mint apa de mindketten jó véleménnyel vannak róla. De apa valamiért elég szigorú. Lehet hogy azért mert én vagyok az első gyerek. Még nem volt sose barátom se. Nem is kérdeztem még ilyet tőlük mert nem igazán merem. Kíváncsi vagyok ki hogy reagálna egy ilyen kérdésre és engedné-e. A fiú egyébként nagyon rendes. Nem erőltet rám semmit. És lefekvésről nem lenne szó.


Bocsánat ha kicsit bonyolultan fogalmaztam.


A válaszokat előre is köszönöm.


2018. szept. 9. 20:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
51%
Akkor meg felesleges együtt alváshoz engedélyt kérni és belemenni a szülőkkel egy lehetséges konfliktusba, hs úgysem akartok lefeküdni. Értem én hogy tök romi összebújva aludni meg egymás mellett kelni, de nem éri meg a feszkót. Amúgy én engedném, én 16 évesen vesztettem el a szüzességemet, semmi bajom nem lett belőle.
2018. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
46%
"Ti megengednétek ezt? " - persze... ("És lefekvésről nem lenne szó." - azért ennél a résznél kicsit röhögnék magamban...)
2018. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
59%
Sokan csak esküvő után engednék,de nekik vannak a legjobb hazudozo gyerekeik.. Baráti körömben 30 asok is otthon szinglik,közbe meg évek ota párjuk van.. Csak a szülők nem tudják..
2018. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
42%
"Sokan csak esküvő után engednék" - szerencsére feltételes mód, mert a gyerek 14 éves kora felett voltaképp semmi beleszólásuk nincs a szexuális életébe ezeknek az őskövületeknek ... nyilván abban kellemetlenkedhetnek, hogy a saját lakásukban mit engednek és mit nem, de innentől snitt.
2018. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
59%
Előző egyik kolléganőm harminc és még azt is megszabják mire mehet haza,v hogy eljöhet e velünk szorakozni mert h rosszéletüek mennek este utcára, mintha 12 lenne ugy kezelik,terrorizálják,a kulcsát is elveszik ha olyan kedvük van.. Sajnos sok mentális beteg,meg vallási fanatikus vállal gyereket ez az eredménye..
2018. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
65%
#25, ehhez azért már a másik fél is kell, lássuk be... egy normális "gyerek" az első ilyennél úgy vágja rájuk az ajtót, hogy körbereped...
2018. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem ilyen könnyű sajnos h rávágod az ajtot,az ilyen szülőre max ugy tudod,h többet nem mész haza..
2018. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem 17 voltam, mikor elvesztettem a szüzességemet, viszont az akkori barátommal még balcsira is elmentünk. Az ő szülei is ott voltak külön szobában. Semmi hátrányom nem keletkezett belőle. A lányom most 13 éves. Ha pár év múlva feltenne egy ilyen kérdést, valószínű igent mondanék, feltéve, ha legalább valamennyire ismerem a fiút is. Mert nem is az zavarna hogy lefekszik valakivel, hisz abban a korban van, hanem az nem mindegy, hogy ezt kivel teszi meg.
2018. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
68%

25-re:

Szerintem is ehhez két ember kell. Ha valaki 30 évesen ebből a fojtogató helyzetből nem lép le albiba, azt tulajdonképpen nem is zavarja ez.

2018. szept. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
62%
Mibol lépjen le,a szülők kapják a fizetését a számlára,a kulcsát is elveszik,volt be volt napokig zárva.. Fenygetik,zsarolják,sajnos kis korátol ez megy,most probáljuk kimenteni,uj számla,költöztetés mig a két elmebeteg elmegy hosszabb időre,csak sajnos nem egyszerü,a bántalmazottak is beragadnak és még el is hiszik h azt érdemlik.. Ez nem olyan egyszeru h te lelépsz simán,keveseknek megy az-.
2018. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!