Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Havonta 5000 ft zsebpénz nem...

Havonta 5000 ft zsebpénz nem kevés egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Ebben benne van, hogy a ruhát, cipőt, kozmetikai dolgokat is ebből kell megvennie.
2018. szept. 17. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
14%

Tehát egy igen vagy egy nem választ vársz.

Márpedig ennek több összetevője van.

Az iskolai büfé egészségtelen, amit ott megveszel, azt otthonról is tudod vinni olcsóbban (üdítő, csoki, stb)

Manapság senki nem vesz könyveket, célszerűbb könyvtárba járni, gondolom, a sulinak is van, amit ingyen használhatsz.

A családnak gondolom van tusfürdője, samponja, testápolója, miért veszel külön?

Sminkcuccok minek 17 évesen suliba? A tanárok kinéznek.

2018. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
93%

Havi 5000Ft-ot akkor ad az ember, ha minden mást áll a gyereknek. Nálunk legalábbis így van. Az nem cuccokra megy, hanem ha éhes, szomjas stb. De ennek ellenére is, sokszor van az, hogy rakosgatja, aztán elcipeli az anyját egy bakancsért, és az anyja megvárja mig előszedegeti a pénzt, aztán vissza teteti vele a pénzt és kifizeti az egész cipőt.

Az anyák sanyarú sorsa:D A gyerek meg boldog Mert az áhított bakancs is meg van, és a pénzecskéje is megmaradt:D

2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
31%
ma 18:55-ös: MINEK kellene minden hónapban VENNI ruhát? Egy nadrág vagy póló azért eltart egy évig, szóval teljesen fölösleges mindig másikat venni!
2018. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
92%
22+ De néha nem árt ha játszik egy szülő, mert így a gyereket is tudja edzeni kicsit..Főleg ha egyetemista. Majd ha túl lesz az első éven és vállal állást, majd akkor más leosztás lesz, de ez idáig úgy tűnik beválik.
2018. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
58%
Én hetente kapok egy ezrest, azt is visszajáróból. Igaz, én csak havonta két újságot veszek 800 - 800 forintért.
2018. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
54%
Atya Isten mekkora kamugépek vannak itt 1-10-es hozzászólásban, és milyen álszentek, ez döbbenet:D
2018. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
55%

26+ Ráadásul pont annak van a legnagyobb szája, akinek a kölke kezéből folyik kifelé többszöröse annak, mint amit itt elegendőnek mond a kérdező esetében:D


Döbbenet látni:DD

2018. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
75%
Évente ritkán néha néha pl szülinap. Nem kevés egy 17 éves srácnak pár ezer Ft vagy ritkán nagyobb összeg pl 10 ezer vagy valami?
2018. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
24%

Én 17 évesen már kőművesnél dolgoztam, suli mellett, amikor más nyári szüneten volt, én még többet dolgoztam, robogóm hamarabb volt mint jogsim :)


Nálunk az volt a szokás hogy ha valami kellett, és a szülő ráért egy napra, akkor elmentünk ide-oda, amire egy srácnak igénye lehet.


Azt hozzáteszem hogy én egyszer kértem drágább cipőt 15-20e ft de azt hordtam 2 évig is, mellette oda figyeltem rá, nem hagytam másnapra koszosan.


Nem tudom nálatok mi a rutin, de havonta ruhát venni átlag embernek pazarlás, azoknál megértem akik ügyfeleket fogadnak stb.

2018. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég kevés.
2018. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!