Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mernétek vállalni az...

Ti mernétek vállalni az egyedül álló anyaságot a mai világban? Átlag életet élek és van egy saját lakásom

Figyelt kérdés
sajnos az apa lelépett 4 hónapos terhes vagyok

2018. szept. 18. 20:07
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
60%

10 Ne a Gyikból indulj ki. mert akkor félre mész.

A nagyapám az édesanyámat a saját gyerekeként nevelte fel, nekem pedig mindig a nagyapám marad. A valódi nagyapámat még csak nem is ismerem.

2018. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
34%
Simán, de ha nem vagy biztos benne, simán örökbe adhatod a gyereket
2018. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
70%

4 hónapos terhesen amúgy is nem mindegy?

12+6 napig végeznek abortuszt, 4 hónaposan már egy rúgkapáló baba, nem egy sejtcsomó.

Rengetegen megoldják ,nem mondom egyszerű lesz, de ha van segítséged,nagyszülők már jobb a helyzeted.

Nagyon gyorsan elrepül az idő míg babák, utána visszamész dolgozni ,nem leszel a négy fal közé bezárva, meg fogsz ismerkedni valakivel, és ha igazán fontos leszel neki és tetszel neki, gyerekkel együtt is kelleni fogsz neki.

2018. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
72%

Bár én férfi vagyok, én szeretnék nagyon egy gyereket, de sajnos akivel ezt megszerettem volna valósítani meghalt.


Már viszonylag rég meghalt, de azthiszem ötökké egyedül maradok. Nem vágyom csak rá!

De, mint már mondtam én bevállalnék egy gyereket mondjuk örökbefogadással, de még nem érzem magam elég erősnek érzelmileg.


Szóval én férfiként bevállalnám. Talán még neked nagyobb örömet fog okozni, mert te hordtad 9~ hónapig a szíved alatt.

2018. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
70%

Azt kihagytam, hogy imádom a gyerekeket.

Öt unokaöcsém és egy unokahúgom van, akikkel nagyon jól kijövök.

Simán le megyek dedóba akár nagy tömeg előtt is, hogy egy mosolyt csaljak az arcukra. :)

2018. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
54%
Az nem igaz hogy nem kell senkinek gyerekes nő. Sok férfi szereti a gyerekeket, majd összejössz valakivel.
2018. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
köszönöm , sokat segített! :) örökbe soha nem adnám, akkor inkább meghalnék vele!
2018. szept. 18. 21:14
 18/49 anonim ***** válasza:
19%
15+16 Miért nem ismered meg a kérdezőt? Mindketten elég nehéz élethelyzetben vagytok, viszont elég normálisaknak tüntök...sose lehet tudni. És ez csak egy ismerkedés..
2018. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
63%
Aranyos vagy #19, de nem tudok más nőre már úgy ránézni, mint rá. Volt idő amikor próbálkoztam, de több lányt is megbántottam akaratomon kívül.
2018. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
13%
20 Nem mondtam hogy kell rá úgy nézned:D De a baj összetud hozni embereket, és sosem lehet tudni hogy jó barátság lesz-e vagy több:D
2018. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!