Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a nőről,...

Mit gondoltok arról a nőről, aki állandóan az unokával nyomasztja a 30 éves lányát?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, nagyon jó munkája és képzettsége van, de még nem akar szülni.

Már mindenféle szakképzetlen munkással összerakná, mert sír, hogy neki unoka kell.

Nem az én anyám, a nő se én vagyok, de nekem ez gusztustalan, hogy anyuka már bárkivel felcsináltatná a lányát, és rendesen sír az unokáért.

Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?



2018. szept. 27. 23:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a szóban forgó nő sikeres, csinos, kedves és okos, nem azt jelenti, hogy nem szeretne már családot.Lehet nem talált még olyan férfit, akivel el tudná képzelni az életét.Az ilyen csajokat sokszor meg sem merik közelíteni a rendes pasik, mert túl "tökéletes" úgysem jönnék be neki stb...Nem biztos, hogy egy beképzelt karrierista maca, csak simán a " jó csaj" Csak azért, hogy gyereke legyen, nem kell összeállni bárkivel.Azt sem mondanám, hogy biztos válogatós a csaj.Mi van, ha eddig csak taplók akartak tőle valamit? Sok ilyen alak után óvatosabb az ember.Pluszban szerintem még az anyja állandó nyavajgása is stresszeli
2018. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
27%

Annyira béna vagy 30. válaszoló, téged már úgy látszik senki se vesz komolyan, ezért valami tuti célcsoportot választasz magadnak, gyerekeket nem lehet bántani, mer mit szólnak, haverok nem hagyják magukat, alkeszeket már kiosztottad gondolom, meg a balekokat, most jönnek a "nemhúszévesnők"

Hogy azok ugye senkik, mert nemhúszévesek, arról is ők tehetnek amiről nem, könnyű préda egy ilyen balféknek. Miért nem választasz magadnak megtermett alfahímeket akiket kritizálhatsz? Na akkor lehetnél büszke magadra.

2019. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal hogy anyuka nyaggatja,jó eséllyel kitolja nála a gyerekvállalást pár évvel. A lánynak szeretetre lenne szüksége az anyjától, így a párjában is jobban bízna, és gyerekre is jobban vágyna. Ha ezt nem kapja meg olyan szinten ahogy szeretné, akkor később vágyik gyerekre, vagy nem tud normálisan párt választani, mert az anyjától a csesztetést kapja.
2019. febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!