Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a nőről,...

Mit gondoltok arról a nőről, aki állandóan az unokával nyomasztja a 30 éves lányát?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, nagyon jó munkája és képzettsége van, de még nem akar szülni.

Már mindenféle szakképzetlen munkással összerakná, mert sír, hogy neki unoka kell.

Nem az én anyám, a nő se én vagyok, de nekem ez gusztustalan, hogy anyuka már bárkivel felcsináltatná a lányát, és rendesen sír az unokáért.

Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?



2018. szept. 27. 23:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
77%
Így (is) lehet tönkretenni pár ember életét. Nekem az egyik ismerősöm a fiával már szakított 100 kg-os lányban látta a gazdatestet, aki gusztustalan módon, az anyja halálát felhasználva(hogy vigasztalja) felcsináltatta magát. Közben a srác megtalálta az igazit, egy olyan gyönyörű lányban, akiről én csak álmodok, aztán mikor kiderült, hogy más szült neki, akkor a gyereke anyja elkezdte zsarolni, hogy többet nem láthatja a gyereket, így őt választotta. A másik lány idegileg összeroppant, a srác meg csalja a nőt fűvel - fával. Boldogtalan. Megéri?
2018. szept. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
24%
És ehhez neked mi a franc közöd van, már bocs?!
2018. szept. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok.

Mellesleg a nagymama is visszakapta, mert szinte egész nap ő van a gyerekkel, a menye meg a tv előtt fetrengve 140 kg-ra hízott már.meg nem mozdulna... Pfff

2018. szept. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
23%
Tudomásul kell venni, hogy az ember természetes ősi ösztöne a szaporodási "kényszer". Az idősebb szülőnél pedig természetes az a vágy, hogy szeretné megélni unokája megszületését, mert azt úgy élné meg, hogy az ő élete nem volt hiábavaló, folytatódik.
2018. szept. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#13 Az a közöm van hozzá, hogy hallom, és baromira bosszant!

Az már meg sem említem, hogy a konzervatívabb kolléganők+1 férfikolléga bőszen helyesel.

Marhára bosszant, hogy a lányát gyakorlatilag egy tenyésztehénnek nézi.

Mindegy kivel áll össze, csak valakije legyen.

2018. szept. 28. 07:10
 16/43 A kérdező kommentje:

"Az idősebb szülőnél pedig természetes az a vágy, hogy szeretné megélni unokája megszületését, mert azt úgy élné meg, hogy az ő élete nem volt hiábavaló, folytatódik."


Lesz.arom, hogy a mai 50×-évesek hogy élik meg, hogy még nincs unoka.

A lánya élete, nem az övé.

Amúgy meg lefogadom, hogy fele részben a dicsekvés vágya hajtja, ő is mutogathasson képeket az unokáról stb...

2018. szept. 28. 07:15
 17/43 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem te vagy torz, hanem ez a nő. Ez a viselkedés tapintatlan és undorító. Sajnos sok ilyen ember van, nemcsak nők, férfiak is. Nekem szerencsém volt a szüleimmel, mert nekik a hátuk közepére se kellett az unoka, így legalább otthon nem kellett ezt hallgatni. Részvétem, hogy neked ezt kell végighallgatnod a munkahelyen, a nő lányát még jobban sajnálom.
2018. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma később megyek be, hála Istennek, meg péntek is van!👍

2018. szept. 28. 07:32
 19/43 anonim ***** válasza:
20%

"Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?"


A 3-6-7 után biztosan lehet állítani, hogy TE vagy a torz, gusztustalan, gyűlölködő, más életébe belemászó, aberrált személy.

2018. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

"A 3-6-7 után biztosan lehet állítani, hogy TE vagy a torz, gusztustalan, gyűlölködő, más életébe belemászó, aberrált személy."


Akár csak te, aki ennyiből alkotsz véleményt!

"Aberrált" 😅😅😅😅😅

Te nem vagy komplett!

2018. szept. 28. 07:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!