Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a nőről,...

Mit gondoltok arról a nőről, aki állandóan az unokával nyomasztja a 30 éves lányát?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, nagyon jó munkája és képzettsége van, de még nem akar szülni.

Már mindenféle szakképzetlen munkással összerakná, mert sír, hogy neki unoka kell.

Nem az én anyám, a nő se én vagyok, de nekem ez gusztustalan, hogy anyuka már bárkivel felcsináltatná a lányát, és rendesen sír az unokáért.

Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?



2018. szept. 27. 23:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

"de abban van valami, ha 30 évesen még kilátásban sincs senki, akkor könnyen kicsúszhat az időből" - és szerinted ezt az érintett személy nem tudja? Mindenki tökéletesen tisztában van ezzel egy bizonyos IQ fölött, a szóban forgó nő pedig minden bizonnyal eléri ezt a szintet.


Tapintatlan, bunkó viselkedés ez bárkitől, én nem tűröm senkitől, hogy ilyennel cseszegessenek. Nálam is bepróbálkozott anyám, de helyretettem. Ne vájkáljon a magánéletemben a saját anyám sem! A gyerekvállalás az egyik legnagyobb döntés, aminek a súlyát az ember élete végéig hordozza. Senki ne próbáljon belekényszeríteni másokat egy ilyen döntésbe.

2018. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

";) na meg egy troger aki azert jar be dolgozni mert otthon unatkozik"


Azért járok be dolgozni, mert pénzt kapok érte!

Unaloműzőnek nem munkahelyre járnék!☺☺☺

2018. szept. 28. 14:16
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
A hugom meddő szó szerint exe torz anyja kiutálta h nem tenyészállat haszontalan ,de szerencsére már normális Férfival él..
2018. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
11%

Annyiban megértem, az öreglányt, hogy 30 felett már igencsak neki kéne állnia a gyerektémának, ha szeretne anyuka lenni. Ellenben itt a főludas a kolleganőd, neki kéne leállítania egyszer, határozottan.

Ha nem megy, nem véletlen, hogy a nyakára lehet járni bármivel.

2018. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%

"azért számomra kissé túlzás, hogy valaki egy ismeretlen kolléganő élete iránt ilyen szinten érdeklődik"


Szerencséd van, ha te még nem dolgoztál olyan melóhelyen, ahol egy-két kollégánál ugyanazt a szart kell hallgatni napi 8 órában, mint egy beakadt lemezt. Nekem 1 év alatt kijutott ezekből:


- ötvenes csaj, szidja a lányát, amiért semmirekellő és sorban szüli a gyerekeket úgy, hogy se neki nincs melója, se a férjének. Valahol igaza van, de miért én hallgassam ezt egész héten napi 8 órában?

- harmincas pasas, állandó témája, hogy egyszer majd kimegy Amerikába a nővéréhez, és ott kap munkát, nem olyan szart, mint itt; a "mikor mész már" kérdéseket úgy értelmezi, hogy érdekel minket a sorsa, és tovább szövi a floridai álmait. nővére amúgy illegálisan van kint lejárt turistavízummal...

- ugyanez Angliával, huszonéves csaj, váltogatja a "szarul fizet ez a meló" és a "bezzeg Angliában jobb lesz" témákat. angolul még nem tud. egy évvel később még ugyanannyira nem tud.

- negyvenhez közelítő pali, háborúban a világgal. segg a szomszédom, segg az anyósom, segg a főbérlőm, segg a főnök, segg a bátyám, segg a párom főnöke, segg a fiam osztályfőnöke. ekkora seggmágnest még életemben nem láttam. (és persze az elmaradhatatlan "szarul fizet ez a meló" és "kimegyek németbe, ott majd jobb lesz").

2018. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
9%

"Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?"


Igen. Közöd nincs hozzá.

2018. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%

Gyöpös agyú egyén, akinek konkrétan élete sincs, így nyúzza a lányát.


Mondjuk a lánya is megér egy misét, ha még nem baxta rá az ajtó, úgy istenesen.

2018. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
15%

Nem baj, ha nyomasztja az unokaval nincs abban semmi gusztustalan.

30-askent kellene nezetni AMH szintet, nehogy aztan lombikozni kelljen...mert kifut az idobol szegeny 30-as.

A barkito csak legyen az viszont nem szep, de majd ha 40 eves koraig huzza a parvalasztast, akkor anyuka nyaggatasa be fog valni es akkor majd mar tenyleg barkitol, de gyorsan babat akarok lesz.

Szoval en ebben nem latok semmi rosszat. Amugy is a kettejuk dolga. Anyuka majd belatja, hogy ugyse akkor szul a lanya amikor o akarja, ha meg a lanyanak nem alakul szerencsesen az elete vagy szerencsesen alakul es imad majd babazni, akkor majd anyuka szavai visszacsengenek a fuleben es arra gondol, hogy o igen bar hamarabb szultem volna. (Vagy nem :-)).

2018. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 Metionin ***** válasza:
89%
Én amondó vagyok, hogy akinek gyerek kell, az szüljön. Ez esteben a gyerek anyucinak kell, szüljön hát anyuci. A barátnőd is álljon a sarkára, 30 éves, nem gyerek. Senki nem mondhatja meg hogy mit csináljon. Nálunk volt egy időben ugyanez, rövid úton leállítottam anyóst is meg a saját anyámat is amikor rákezdték az unokázást. Az ember méhe magánügy, senki nem turkálhat benne.
2018. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsések vagyunk, hogy a XXI. században élhetünk, és nem a középkorban. Az a mentalitás, amit a kedves anyuka tanúsít, körülbelül ott megállta volna a helyét. Milyen furcsa lehet egyesek számára, de a Földön hétmilliárd ember él, és ez a hétmilliárd ember mind különböző. Különböző hajszín, különböző szemszín, különböző szexualitás, különböző világnézet, különböző jövőkép. Ideje lenne felnőni, és elfogadni azt, hogy mindenki saját maga rendelkezik az élete felett. Egy aszexuálisnak nem lesz gyermeke, egy homoszexális férfinak nem lesz felesége, egy meddő nő legfeljebb örökbe tud fogadni. Nem ismerem a kérdésben szereplő hölgyet, nem is alkothatok róla véleményt, de anonim módon is csak támogatni tudom abban, hogy találja meg a saját útját, amely az ő, egyéni kiteljesedéséhez vezet.
2018. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!