Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról a nőről,...

Mit gondoltok arról a nőről, aki állandóan az unokával nyomasztja a 30 éves lányát?

Figyelt kérdés

Nagyon okos, nagyon jó munkája és képzettsége van, de még nem akar szülni.

Már mindenféle szakképzetlen munkással összerakná, mert sír, hogy neki unoka kell.

Nem az én anyám, a nő se én vagyok, de nekem ez gusztustalan, hogy anyuka már bárkivel felcsináltatná a lányát, és rendesen sír az unokáért.

Én vagyok torz, hogy nekem ez gusztustalan?



2018. szept. 27. 23:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%

12-es írta:

"És ehhez neked mi a franc közöd van, már bocs?!"


Szerintem az a köze hozzá, hogy beszélgetni szeretne róla, ez pedig egy fórum.

Neked pedig ahhoz mi a franc közöd van, hogy ő miről szeretne eszmét cserélni?

2018. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
14%

"és azt hiszi ma is ez a modi h a nőnek ura vam.. Ma már a nő választhat jovot,életet párt,egyenranguként.."


Ez az ő fiatalkorában is így volt már bőven.

Igen, gusztustalan az anyuka, de abban van valami, ha 30 évesen még kilátásban sincs senki, akkor könnyen kicsúszhat az időből. Azért az első gyerek jó, ha 30-35 között jön. Persze ha akar egyáltalán szülni a lány.

2018. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
3%

A kérdésre válaszolva: a nőről azt gondolom, hogy félrenevelte a gyerekét, mert még 30 évesen sincs párja, és ugyanakkor viszont nem fogja fel, hogy amit elcseszett azt már nem tudja megváltoztani azzal, hogy cseszteti.

Lehet a lánya szép, okos blablabla, de 30 évesen már nagyon kevés férfinak fog kelleni, és 35 évesen pedig már senkinek se. Még a 80 éves taták is a huszonéves lányokat hajkurásszák, ha megtehetik. Miért? Mert az emberi biológia az utóbbi évezredekben max 40 évet kellet kibírjon, mert az átlagéletkor olyan 30 év volt. Pl. ezért nincs foghullásunk 20 évesen, 30 évesen, stb. , és ezért számít 30 évesen vénlánynak.

A nagyon felvilágosult emberek elítélik a régi szokásokat, csak éppen a tudományt sem képesek elgogadni, ami azt mondja, hogy egy nőnek 20 és 30 között legjobb szülnie.

2018. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
8%
Mielőtt ennyire gyerekellenesek vagytok, gondoljatok bel, hogy titeket is anya szült.
2018. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
85%

Jajj ne, rögtön betalálta ezt a kérdést néhány ősmami. Fogadjátok el, hogy a lánynak így kényelmes az élete, gyerek NÉLKÜL. Mindenkit csak addig érdekel a gyerek meg addig mondogatja hogy "SZÜJJÉ" amíg meg nem teszi, utána le van sz..rva. A kérdésben szereplő nő egyenesen gusztustalan, tudom a saját anyámról, ő is ilyen. Mióta kiderült, hogy nem lehet gyerekem, békénhagy szerencsére.


Amúgy írta valaki, hogy "titeket is anya szült". Igen, mert az anyjuk gyereket akart, DE ŐK NEM AKARNAK. Istenem...

2018. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
92%

"de 30 évesen már nagyon kevés férfinak fog kelleni, és 35 évesen pedig már senkinek se"


Ezt a phaszsagot honnan szoptad? 😂

2018. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka hibbant. Eleve senkinek nincs joga egy másik embert nyüstölni egy teljesen személyes témában, és ezen nem változtat azt sem, hogy az illető a lánya. Bármi oka is van annak, hogy így alakult az élete: tudatos döntés vagy a sors játéka, ezzel a viselkedéssel nem fog változtatni rajta, maximum a kettőjük viszonyát teszi tönkre.
2018. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%
;) na meg egy troger aki azert jar be dolgozni mert otthon unatkozik
2018. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
18%
Eszmét cserélni lehet kedves 21-es, de azért számomra kissé túlzás, hogy valaki egy ismeretlen kolléganő élete iránt ilyen szinten érdeklődik és 100 kommentben leírja, hogy mekkora paraszt az a nő, az anyja, akihez szintén sincs semmi köze, feltehetően a kedves kérdezőnek nincs saját élete, amúgy k.ra irigylem a problémáit.
2018. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
10%
25: ez gondolom részben nekem ment. Csak hogy tájékoztassalak, 24/F vagyok, és nem azért írtam azt a választ, mert az anyját védem, amúgy ezt oda is írtam az elejére, hanem mert elegem van abból a trendből, hogy még sok 50 éves nő is tizenévesnek képzeli magát, és ezáltal felelősségtudatban is kb. egy tizenéves szintjén van. Na ILYEN nőkkel nem akarok kapcsolatot, és valszeg a kérdésben szereplő nő is ilyen, aki csak teng-leng, és azt hiszi, ha szétdolgozza magát, majd elérhet valamit. Én férfiként is fontosnak tartom a komoly kapcsolatot, pedig itt mindig csak a férfiakra mondják hogy milyen link alakok, na itt a példa hogy ez a linkség mindkét oldalon megvan.
2018. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!