Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irányitani akar az exem a...

Gabóca Kabóca kérdése:

Irányitani akar az exem a gyerekeinken keresztül?

Figyelt kérdés
Négy éve hagyott el 19 év házasság után második gyerekünk 4 hónapos korában.Odaköltöztette akiért elhagyott addigi közös otthonunkba én meg költözhettem anyámék nyakára.Kislányom csak 4 hónapos volt ekkor.Szombatonként ott alszik lányom apjánál de nekem is ott kell aludnom vele.Miért?4 éves a lányka igazán alhatna vele apja is.Most állandó éjszakai munkát vállalok ex meg mérges hogy akkor nem tudok ott aludni.Nem is szeretnék.Ott a nője is akiért elhagyott nekem muszáj mindenbe beleegyeznem?Azzal piszkál az ex hogy nekem kötelességem ott aludni a kislányom miatt?"Erről hallani se akarok"Ez a szövege...Nem normális az ipse vagy kontrollmániás?Szerintetek mit akarhat?Ráadásul megtudta hogy alakulóban van egy kapcsolatom egy férfival.Abba is bele akar szólni,hogy nekem csak a kislányommal kellene törődni,dolgozni ne menjek mert akkor milyen gyerek lesz az meg ilyen agyament baromságok...Szombat reggelente már rossz a gyomrom...

2018. okt. 10. 23:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg annál inkább törekedj arra, hogy a gyerekeidnek ne ilyen élete legyen!

Nem válaszoltál: HOL VAN a másik gyerek?

Az, hogy egyikünknek-másikunknak igaza lehet: tömény hazugság. Egyöntetűen elítéltük azt az alázatos, szolgai magatartást, amit a volt férjeddel szemben tanúsítasz!

Erre neveled a gyerekeidet is?

2018. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sajnálom,amiért olyan válaszokat is kapsz,melyet nem lehet segítő szándéknak tekinteni! A lelked megerősítése mellett igen fontos lenne,ha előre gondolnál a gyermekeid és a saját jövődre!Ne azon angyalj,hogy mi történt a múltban,hanem mi fog az elkövetkező időben történni? Tudom nehéz átkapcsolni,de próbáld meg olyan foglalatossággal amit nagyon szeretsz és ami pihentető./olvasás,tanulás,kirándulás,beszélgetés barátnőivel,takarítás...bármi,csak ne a helyzeteddel foglalkozz.A tevékenységek közben jönnek mindig a legjobb ötletek,ha letisztul a körülötted lévő állapot,te is kreatívabb leszel.Elsősorban fogadd el önmagad olyannak amilyen vagy,hatásosabban tudod az érdekeiket is védeni.Mondogasd magadnak:ügyes,szorgalmas,bátor,jó anyuka..
2018. okt. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A kérdező eltűnt, itt hagyta nekünk a hazugságait...
2018. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kérdező dolgozik és ráadásul még utána alszik is...7 teljes órát.Hazudni meg kinek és miért?Idegenek,ismeretlenek vagyunk.Nincs okom hazudni persze megtehetem csak nincs értelme.Az egész szar helyzet kb.úgy van ahogy elmondtam.Zavaros,de igaz(sajnos).
2018. okt. 14. 21:00
 25/25 anonim ***** válasza:

A 6. és a 13.# kikereste és elénk tárta előbbi kérdéseidet, nekem nincs kétségem, hogy nem mondasz igazat. Ráadásul hülyének nézel bennünket, akik elhisszük a meséidet!

A válaszolók nagy többsége segítő szándékkal ír vagy ad tanácsot, a kérdező melletti empátiával. Ezt te eljátszottad...

Többször kérdeztem, de nem feleltél eddig: HOL a másik gyerek?

2018. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!