Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Irányitani akar az exem a...

Gabóca Kabóca kérdése:

Irányitani akar az exem a gyerekeinken keresztül?

Figyelt kérdés
Négy éve hagyott el 19 év házasság után második gyerekünk 4 hónapos korában.Odaköltöztette akiért elhagyott addigi közös otthonunkba én meg költözhettem anyámék nyakára.Kislányom csak 4 hónapos volt ekkor.Szombatonként ott alszik lányom apjánál de nekem is ott kell aludnom vele.Miért?4 éves a lányka igazán alhatna vele apja is.Most állandó éjszakai munkát vállalok ex meg mérges hogy akkor nem tudok ott aludni.Nem is szeretnék.Ott a nője is akiért elhagyott nekem muszáj mindenbe beleegyeznem?Azzal piszkál az ex hogy nekem kötelességem ott aludni a kislányom miatt?"Erről hallani se akarok"Ez a szövege...Nem normális az ipse vagy kontrollmániás?Szerintetek mit akarhat?Ráadásul megtudta hogy alakulóban van egy kapcsolatom egy férfival.Abba is bele akar szólni,hogy nekem csak a kislányommal kellene törődni,dolgozni ne menjek mert akkor milyen gyerek lesz az meg ilyen agyament baromságok...Szombat reggelente már rossz a gyomrom...

2018. okt. 10. 23:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is fura, hogy akkor most tavaly hagyott el, vagy 4 ève, a pici 4 éves vagy 2?

Egyébként meg mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Mit csinál, ha nem alszol ott? Erőszakkal odarángat? Fel kell jelenteni, ha ilyet csinál. Hallani se akarja? Fogja be a fület. Mintha bármit is számítana a véleménye. Téged mit érdekel, ha haragszik rád? Inkább reméld, hogy mihamarabb megpukkad.


Az új nő mit szól, hogy te rendszeresen ott alszol? Kicsit se kap agyvérzést, ha egy tangában meg egy pólóban átsétálsz a konyhán amikor reggeliznek? Az se ép.


Vedd a kezdbe a saját életed, és csapj az asztalra, mert azt egy pasi se fogja neked benyelni, hogy rendszeresen ott alszol az exednél, gyerekestől. Így életed végéig maradsz gyerekestől anyàd nyakàn.

2018. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kamu vagy nem kamu? Nagyon megingott a bizalom a kérdező történetében, amit nem segít eloszlatni, sajnos.

Engem az érdekelne, hogy a másik gyerek hol van? Felnőtt már vagy miért nem alszik ő az apjánál a kisebbel együtt?

2018. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2018. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszi, hogy a közel-Keleten éltek, ahol dívík a többnejűség.
2018. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Jön a gyerekért te meg beszállsz a kocsiba vagy te viszed? Miért? Úgy van láhatáson a gyerek hogy te foglalkozol vele ezidő alatt? Milyen láthatás ez?
2018. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?? Eloszor is a lathatas jog, nem pedig kotelesseg. Ha nem tudja vallalni a felelosseget, akkor nem kotelezo.

Ferfikent en ritkan fogom a no partjat ilyen temakban de amit ez az urge csinal az egyszeruen elkepeszto. Nameg miert ne tudna egy hetveget vigyazni o a lanyara?? Plane hogy mar negy eves? En egy hetet voltam el ket kislanyommal (3 es 1 evesek voltak akkor) az anyjuk nelkul egyszer, es semmi nem volt amit ne tudtam volna megoldani.

2018. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Milyen elvetemült egy lelki bánatos anya vagy te???

Össze vissza kamuzol itt a kérdésekkel, ráadásul be adod a kislanyod olyanokhoz akik tetvesek stb?!

Te egy hulladék vagy

2018. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Mindent leirtak már előttem. Érthetetlen, hogy miért hagyod, hogy ezt csinálják veled.

Nem kötelező a kislánynak az apjánál aludni. Ha nem képes ellátni, ha csak felügyelettel tud vele lenni, akkpr kizárólag napközben, semleges helyen. Szerintem.

2018. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor te sem vagy százas.
2018. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Valahol igaza van egy-két embernek...tényleg roncs,hulladék vagyok.Szerencsés aki nem ilyen...meg lehet ám nyomoritani egy embert ha gyermekkorától leszarják,mellőzik és undok megjegyzésekkel napi szinten alázzák.Azért kerültem abba a kapcsolatfajtába mert ismerős volt a légkör.Otthonról.Exem apja mániás depressziós alkoholista,anyósom neurózissal került fiatalon kórházba.30 évesen öngyilkossági kisérlete volt anyósomnak az orvosi papirja szerint.Szóval korántsem volt rendben semmi abban a családban.Szerintem nálunk sem csak nekünk nincsenek papirjaink róla hogy elmeroggyantak vagyunk.Soha nem volt igazi családom gyermekkoromban sem.
2018. okt. 11. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!