Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha itt egy kérdés arról szól,...

Ha itt egy kérdés arról szól, hogy valakinek a felnőtt korú gyereke kb. tönkreteszi magát vagy a környezetét, akkor miért az az elfogadott válasz, hogy "elmúlt 18, azt csinál, amit akar"?

Figyelt kérdés

Ha egy gyerek elmúlik 18, akkor már nem lesz az ember gyereke?

Ha a törvény úgy rendelkezne, mint pl. az USA-ban, hogy 21 éves kortól felnőtt valaki, akkor pl. egy régi kérdésben szereplő, bűnöző pasival összejövő 19 éves lányt még meg lehetne benne akadályozni, de ott ahol 18 éves kortól felnőtt valaki, ez már nem szabad a szülőnek, hagynia kell ezt? Na ennél a ténynél válik világossá ennek a felfogásnak a logikátlansága számomra. Nincs semmi értelme.

A másik, amiért ez logikátlan, hogy egy felelősségteljes szülő, aki a születésétől kezdve neveli, gondozza, szereti a gyerekét, az iránta táplált érzései nem változnak meg egy bizonyos életkor után. Ez hülyeség.

Van itt olyan, aki úgy gondolja, hogy egy szülőnek a gyereke akkor is a gyereke marad, ha átlépi a nagykorúság jogi határvonalát, és törődik vele ezután is és a helyes útra tereli, vagy amint elfújja a születésnapi gyertyáját, utána már mehet bármi, ami akármennyire rossz, önpusztító, káros? Van ennek értelme?



2018. okt. 13. 15:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötelező,még nem,de majd sírtok mikor lekerül a polcokról a fogamzásgátló és jön a sok parancs h milyen lehet a hajszíned szemszíned,miért kell fizetni a kórházban ha nem akarsz megdögölni,ha marad egyáltalán orvos,ha be börtönzik kivégzik a gyereked mert épp nem hetero.. Bemásznak a vaginádba kutakodni h ne merd élvezni mert az a vallás ellenes átmossák az agyakat h minden ami más az rossz tiltott bűnös,a nők csak tenyészállatok lesznek,eldobhatóak.. Nem ok nélkül nem szültem oda egyet se.. 20 éve nem jártunk otthon..
2018. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
69%

#31 Látod, itt van 30-as, és igaza van.

Én személy szerint utálom Orbánékat, hazug, tolvaj, korrupt banda, akik a migránsokkal riogatnak, mint a mumussal szokták a gyerekeket.

Azért, mert Orbán egy hülye, még nem kéne másokat hülyének néznie.

Csakhát magából indul ki.

2018. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
33-as. Nem valami jó a dílered, ha ilyeneket hallucinálsz. :D
2018. okt. 13. 17:44
 34/55 anonim ***** válasza:
64%
Elég horror, de sajnos a túlzásokat mellőzve értem miről ír a 33-as. Olyan szinten bele akar pofázni a kormány a legelemibb magánügyekbe, hogy az hihetetlen.
2018. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
61%
33 AS VAGYOK,NEM haluztam,fogtok ti még sírni otthon,amikor bemászik a kormány a hálószobátokba magánszférátokba.. Nem lesz lehetőségetek a nemi erőszakot családon belüli nő gyerek bántalmazást még jelenteni sem, mert nem lesz bűncselekmény kategória,már most mentik fel a erőszakolókat a kormányotok nem szavazta meg a két legfontosabb egyezményt.... Látszik h a nőket mire tartja. Majd ki se jöhettek a rokonaitokhoz látogatóba se,és nem lesz módotokban kapcsolatba lépni velük neten se.. Kivégeznek ha nem vagy Keresztény,de az iszlám törvényeket a nőkre bevezetik majd. Fogtok még sírni,ez lesz a jövőtök,az illiberális Keresztény demokráciátok,élezhetitek majd.. :( :D
2018. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Jesszus Istenem, szerintem téged még orvos nem látott. Meg az előzőt sem, aki megért téged.
2018. okt. 13. 18:09
 37/55 anonim ***** válasza:
86%
Neked kéne orvos aki szerint a felnőtt gyerek a szülő tulajdona és rángathatja jobbra balra mint egy birkát..
2018. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
86%
"Jesszus Istenem, szerintem téged még orvos nem látott. Meg az előzőt sem, aki megért téged" Attól hogy te nem vagy képes felmérni a dolgokat, amik MÁRIS vannak, más még nem beteg... Csak a te felfogóképességeddel vannak problémák. Olyan alap dolgokba, hogy mikor köttetheti el magát egy nő hogy ne legyen gyereke, máris beledumálnak. Vagyis az engedélyük nélkül már rendelkezhetek a tulajdon testemmel. És ez CSAK egy dolog. Szóval tisztelt kormányunk máris belemászott a nők méhébe. A másik, amire az előző célzott, az isztambuli egyezmény, amit nem hajlandók ratifikálni. Magyarán a bántalmazókat védik egyértelműen.
2018. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Még Kim Jong sem csinál olyanokat, amiket te leírsz, hülye barom.
2018. okt. 13. 18:23
 40/55 A kérdező kommentje:
39-es, bármikor elköttetheted magad, sőt a lábadat is levágadhatod ha nem kell, senki nem szól bele, te feminista!
2018. okt. 13. 18:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!