Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egoista, konzervatív apa. Mit...

Egoista, konzervatív apa. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Apám borzasztóan konzervatív és önfejű. Más meg se szólalhat főleg ha nő, mert csak neki van igaza (annak ellenére, hogy bármit tesz rosszul sül el, aztán mi isszuk meg a levét) Kontrollmániás, állandóan kérdezgeti, hogy hol vagyunk, mikor jövünk. Pedig én lassan 19 leszek a két nővérem pedig már rég elmúlt 20. Ráadásul rengetegszer elmondtuk neki, hogy délutánig/estig vannak előadásaink.Fiúról pedig szó se eshet vagy ki leszünk tagadva.

2018. okt. 13. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem kamuztam,aláirtam igen,mert egy másik arcát muatta,de akkor még nem ütött meg,aztán kezdődött,és mikor jeleztem nem engedték h hazamenjek mert h ez a jo házasság,maradjak csak ott és türjem magamnak köszönhetem ha megver mert sokat képzelek magamrol jár a szám,nem a dolgom a teszem.. :( Tudom 50 es nálad a verés belefér a nőnek azt is meg kell köszönnie. Hát én elváltam képzeld,és leléptem,azóta férfivel élek,nem olyan magyar tuskókkal mint otthon a nők kénytelenek élni és csicskulni nekik..
2018. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kill..
2018. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az apád nem konzervatív, hanem maradi, primitív, tapló. A konzervativizmushoz jár némi érték, az az én szememben viszont nem érték, hogy a nő férfi mellett nem szólalhat meg, mert akkor pofán kell verni.


Apád egy önbizalomhiányos majom, aki a saját bajait rátok vetíti ki, az ilyen az aki, öregként nem érti, hogy a nővéren kívül miért nem látogatja senki.

2018. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"azóta férfivel élek,nem olyan magyar tuskókkal mint otthon a nők kénytelenek élni és csicskulni nekik.."


Te tényleg olyan tuskó vagy, hogy azt hiszed, a férfiasság a nemzetiségen múlik? :DDD

2018. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es, ez egy femináci ócska troll.
2018. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!