Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért életképtelenez le...

Miért életképtelenez le anyám, ha ő nevelt így?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, és otthon élek. Sosem mehettem sehova, és amikor most elmentem szólás nélkül, akkor utánamjött, és hazarángatott. Ha kenyeret vágtam, kikapta a kezemből a kést, és ő folytatta. Amikor főztem, akkor ellökött. A mai napig ő vágja a körmömet, hiába nem hagyom. Simán bejárk, mikor fürdök, 8 évesnek néz. 156 cm, és 93 kg vagyok, mert nem járhattam edzeni, mert megölnek azon a 4 megállón, amit kell menni. Annyit mondta, hogy félek egyedül itthonmaradni, mert 17 évesen maradtam itthon először, és előtte is 2 órán keresztül magyarázta, hogy mi történhet. Amig nem tudtam kikapcsolni, mindenféle szűrőprogram volt a gépen. Mikor lett csajom, nem mondtam el, mert én még ahhoz kicsi vagyok. Hozzájuk költözhettem volna, de azt mondtam, hogy van rá pénzem ezért bérlek egy szobát. Akkor leéletképtelen g.izett, és megsértődött.

2018. okt. 26. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mivan?

Azonnal költözz el otthonról!

2018. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
azért életképtelenezett le mert vhogy neki kimaradt az hogy most már benne vagy abban a korban hogy vághatod magadnak a körmöd. és mivel még mindig ő vágja így naná hogy életképtelennek tart. meg kéne mutatnod neki h ez nincs így. ha le akarja vágni ne hagyd. ha meg akarsz kenni egy kenyeret egyszerűen sétálj ki a konyhába és kend meg majd edd meg előtte had lepődjön meg
2018. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert hagyod, hogy így viselkedjen veled..

Normálisan kamaszként lázad és bizonyít az ember. Te nem.

2018. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hol van az apád? Vagy valaki a rokonságból (nagyszülő, nagynéni, nagybácsi, keresztszülő, más rokon, szomszéd, idősebb testvér), aki beszélne anyád fejével? Ez már beteges törődés (aggódás)! Egészségtelen! Ismerkedj lánnyal, költözz hozzá, de (HANGSÚLYOZOM!), anyáddal ne szakítsd meg a kapcsolatot!
2018. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Magyar nők 60 % ilyen sajnos.. A gyerek az egyetlen céljuk semmit nem tudnak felmutatni azon kívül és ha a gyerek felnő rájönnek h semmit nem értek el valódi célt,nulla az életük, az apák se ok nélkül lépnek le az ilyen véranyáktól.. Amit ezek elérnek h a gyereket is tönkre teszik és vagy 40 évesen is babakocsiba ültetné etetné mert a 40 éves gyerek megvágná magát v a gyerek észre tér és otthagyja mint eb a sz..t.. Sajnos a pszichiátriai gondozók mind ezekkel a szülőkkel és a kölykeikkel van teli és tömik magukba a hangulat javítót..



Menekülj és vissza se nézz..

2018. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen tényleg létezik?
2018. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
nem kell ahhoz edzeni, hogy nem legyél egy mázsás törpe...
2018. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%

5-ös!

Neked is kölykeid vannak, vagy gyermekeid (gyerekeid)?????

Hol veszed, hol veszik sokan mások a más gyerekét kölyöknek nevezni??? Ember vagy, vagy állat? Az állatoknak vannak kölykei esetleg fiókái. Érzed a különbséget? Te állat!

2018. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"gyerek" szinonimái:

csemete, ifjonc, lurkó, kölyök, gyermek, poronty, pulya, purdé, apróság, utód, csöppség, sarj, gyerkőc, baba, emberpalánta, csimota, kölök, tökmag, kicsi, pici, hátulgombolós, bébi, srác


+ !

ifjú, serdülő, kamasz, fiatal, suhanc, tinédzser, siheder, pelyhes állú, tini, kiskorú, ifjonc, nebuló, zsenge, tizenéves, nővésben levő, kölyök, süldő, fiatalkorú.

Te vagy az állat a kommentjeid alapján..

2018. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

5-ös igen vannak ilyenekis, de erdekes en csak olyan gyerekekkel talalkozok, akiknek pont hogy tanitjak, mondjak mit kellene es hogyna lehet onalloan, azok meg pont leizelgetik es hagyjak sot addig varnak, amig mas kiny.lja a popojukat is. Az en szemszogembol nem eetkeptelenek az ilyenek, hanem onzo, lusta kis senkik. Pontosan tudnak anyu/apu elobb-utobb megcsinalja helyettuk. Es egy ido utan apu/anyu begorombul es elkeudi eletkeptelennek nevezni oket (mert ciki lenne azt mondani a sajatjukra, hogy dög :-)).


Ha egyaltalan nem kitalalt, es kisarkitott, amit leirtal, akkor ha epp azt mondod szobat berelsz es elmesz es erre mondta eletkeptelen vagy, akkor az csak erzelmi nyomasgyakorlas, hogy azt hidd az vagy es ne menj el sehova foleg ne koltozz el. Engedd el a fuled mellett. Ennek semmi koze a neveleshez. Sok anya keptelen a kicsi fiat elengedni es olyankor jonnek ezek a szovegek.

2018. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!