Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért életképtelenez le...

Miért életképtelenez le anyám, ha ő nevelt így?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, és otthon élek. Sosem mehettem sehova, és amikor most elmentem szólás nélkül, akkor utánamjött, és hazarángatott. Ha kenyeret vágtam, kikapta a kezemből a kést, és ő folytatta. Amikor főztem, akkor ellökött. A mai napig ő vágja a körmömet, hiába nem hagyom. Simán bejárk, mikor fürdök, 8 évesnek néz. 156 cm, és 93 kg vagyok, mert nem járhattam edzeni, mert megölnek azon a 4 megállón, amit kell menni. Annyit mondta, hogy félek egyedül itthonmaradni, mert 17 évesen maradtam itthon először, és előtte is 2 órán keresztül magyarázta, hogy mi történhet. Amig nem tudtam kikapcsolni, mindenféle szűrőprogram volt a gépen. Mikor lett csajom, nem mondtam el, mert én még ahhoz kicsi vagyok. Hozzájuk költözhettem volna, de azt mondtam, hogy van rá pénzem ezért bérlek egy szobát. Akkor leéletképtelen g.izett, és megsértődött.

2018. okt. 26. 19:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
"Ő vágja a körmömet, hiába nem hagyom"? Ezt hogy kell értelmezni? El kell költözni. Amíg meg, míg még otthon vagy a megfelelő lakás megtalálásáig, nagyon keményen, határozottan, felnőtt módon minden beavatkozási kísérletet visszaverni egész odáig menve, hogy nem is reagálsz az ismétlődőkre, csak teszed, amit épp akarsz.
2018. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
Persze azért nem nőttél magasabbra, mert azt sem engedte anyukád :D
2018. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Fuss, Forrest, fuss!
2018. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

ÉN amikor egyszer elmentem otthonról 3 óra hosszára, anyám hívni akarta a rendőröket hogy biztos meggyilkoltak


Én anyám s hasonló, és állandóan visszapofázok neki hogy álljon le, mert nem vagyok csecsemő.


Bevallom szokta neki mondani h: rht kva, buds ribc, fgyakos vagy mint a sgem.


Én még ezek utan is szeret, oké mondjuk én is, de nem értem miért kezel csecsemőként :D

2018. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
57%
Ez ugye csak kamu? Menekülj!
2018. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%
Tuti kamu...persze anyu vágja a körmöd...el ne higyjétek már!!!
2018. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

(azt mesélje el valaki, hogy hogy lehet egy 24 éves, 93 kilós felnőtt férfi körmét az akarata ellenére levágni?)

Egyrészt nagyon el vagy késve mert ezeket a csatákat normális ember úgy 10 és 18 éves kora közt megvívja. Másrészt édesanyád valószínűleg tényleg orvosi eset, ami sajnálatra méltó, de te nem fogod tudni meggyógyítani azzal hogy negyven éves korodban is engeded hogy levágja a körmödet.

Tessék elmenni dolgozni, ha van munkád akkor elköltözni. Nem kell rögtön 70 nm-es belvárosi bérlakás, keress külvárosban, keress rossz közlekedésű helyen, keress lakótársakkal, ha olyan szakmád van menj munkásszállóra, ha tanulsz, részmunkaidőzz és jelentkezz kolisnak, költözz át egy rokon kisszobájába amíg talpraállsz, de annál ami most van minden jobb.

2018. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Menekülj ahogy tudsz el saját lakásba/albérletbe vagy baráthoz/barátnőhöz!

Akár iskolába kollégiumba menni is jó ürügy lenne és tanulhatnál is.

Egyébként semmi nehéz nincs az önálló életben csak az anyagi függetlenedés, a többit egy csimpánz is képes megtanulni.


Ismerek olyan 45 éves felnőtt több diplomás nőt akinek az anyja vágja a lábkörmét és reszelgeti a sarkát. Ha nem a saját szememmel láttam volna el se hinném. Úgyhogy javulást ne várj, neked kell lépned.

2018. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én az elején tisztára meg voltam győződve hogy ez kamu (vicc) kérdés, mivel olyan abszurd az egész, viszont a válaszokat nézve ilyen tényleg létezik, ami engem eléggé meglepet.

Én is csak azt tudom mondani hogy próbálj saját lábra állni, mert ha ez így megy tovább biztos tönkre fog menni az életed... Mivel ha nem vagy önálló akkor biztos hatalmas hátránnyal indulsz a nagybetűs életben a többi emberhez képest.

2018. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

tiltsd le ezt a nőt! Ő nem az anyád, hanem valami beteges agyhalott. Még az a szerencséd, hogy nem betegített meg!


Mert van olyan is:

[link]

2018. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!