Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miatt kell szenvednek?

Anyám miatt kell szenvednek?

Figyelt kérdés
Mert a világra hozott és kis korom óta terrorizált.Miatta kell dolgoznom amit utálok. Antiszociális vagyok félek az emberektől.. Legszivesebben csak otthon lennék nem is értem MIÉRT csinál az ember gyereket ha tudja kínszenvedés az élet és kényszer munka.. Néha megfordúl a felyemben h milyen lenne megőlni miatta kel szenvednek utálom.

2018. nov. 10. 18:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
de birom hogy gyk minden kérdésnek megtalálja a párját, ill a kérdezőjét :'D naon jóóó.
2018. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam ezen összességében jobb lenne így is úgy is aza vége .De mondjuk előbb anyám ölném meg de valami humánus módszerrel nem szenvedjen de érezze törődést s utána magam de nem fájjon .. ha lett volna egy kézi lőfegyverem már nem lenne gond :) de ha anyám nem szül meg akkor sem ugyan itt kézi lőfegyvert keresek megvételre :D a világ tett ilyenné különben is mind meghalunk egyszer de nevegyetek komolyan nem érdemes ...
2018. nov. 10. 20:41
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Te szimplán csak egy hisztis hülyegyerek vagy.
2018. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, azt hittem, ilyen 13-14 körül vagy. Csak mert nehezedre esik a munka, meg nem tudsz írni. Miért, mit gondoltál, életed végéig anyád tart el?! Könyörgöm... 28!!!!!!!!!!!!!!!! éves vagy!! èletképtelen vagy, az a te bajod!
2018. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

"egy szakember lehet nem ártana de valószínű felír egy gyószert egy profit orientált cégtől"

Pszichológus nem írhat fel gyógyszert, csak pszichiáter. Ha szükségét érzi, majd átirányít hozzá, de nem gyógyszerről, hanem csak pszichológusról lenne szó.

2018. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%
Engedd el anyádat, bocsáss meg neki és éld a saját életet! Talán tényleg fel kéne keresned egy pszichológust, hátha tud segíteni. Nincs párkapcsolatod?
2018. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:

Szerintem megkêne beszélned az anyukáddal a gondjaidat és hozzá kêne szoknod a tudathoz,hogy csak akkor érsz el az életben valamit ha dolgozol azaz pénzzel!

Ne nyavalyogj inkább tervezgess! Gyűjtőgess! Vegyél házat vagy menj albérletbe és ne legyél ennyire ember utáló! Hisz ha lennênek barátaid velük megtudnád beszélni a dolgaid! 19L

2018. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Huhh nem feltétlen a munka baj hanem szociális helyzetben olyan szinten szorongok gyerekkori dolgok miatt hogy leblokkolok kellemetlen a szituáció pl elmegyek a boltba s mikor fizetni kell pl a kártyát érinteni remeg a kezem a társadalmi interakciók olyan szinten megterhelnek ill stresszelnek ami hétköznapi embernek lehet elképzeletlen ráadásul ezt elis folyton elég keményen... biciglizésben adom ezt ki elég hosszútávokban meg audiofil zenekedvelő vagyok a komolyzene lenyugtat az nagyon jó de egy pillanat alatt ha csak nagyanyám csúnyán szól vagy hangosan egy pillanatra olyan félelem tőlt ell... vagy társas helyzetben folyton ezvan ez egész napos stressz ha emberekkel vagyok körülvéve ez felemeli a stresszhormonok szintjét ami igen romboló hosszútávon .... párkapcsolatom nincs ott ez a szorongás még durvább azon is gondolkodtam h hiperérzékeny vagyok ami miatt más az ingerküszöböm radásul elve balkezes vagyok ami azt is jelenti más az agyfélétek dominanciám s más dolgok is érdekelnek mint a legtöbb embert meg hogy átszoktattak jobb kézre ami megis viselt lassabb is voltam miatta emiatt főleg anyám sokat is csesztetett ... visszahúzódó is voltam a suliba is basztattak aztán ezt mind magamba folytom a mai napig de már hogy ki írtam magamból kicsit jobb :) így utólag szerintem spekulánsnak kelet volna mennem ... csak passzivitásomból fakadóan sodródtam az árral .. az érzelmekkel nagyon hadilábon álok nagyon tudok félni szorongani s más emberek érzéseit se mindig érzem ..
2018. nov. 10. 22:50
 19/35 A kérdező kommentje:
Aron kutatásai alapján az emberiség 15-20 %-a, akik magas ingerfeldolgozási érzékenységgel jellemezhetők. Ezek a személyek sokkal erősebben élik át mind a pozitív, mind a negatív érzelmeket, érzékenyebben, intenzívebben reagálnak az őket ért ingerekre, kiszűrik a nagyon finom, minimális különbségeket is, amelyet a nem hiperérzékenyek nem képesek érzékelni. A magas ingerfeldolgozási érzékenység az idegrendszer túltelítődéséhez vezethet, amelynek hatására a hiperérzékenyek gyakran ingerkerülőkké válnak, hajlamosabbak a visszavonulásra, társaságkerülésre.
2018. nov. 10. 23:15
 20/35 A kérdező kommentje:

„Bár hihetetlennek hangzik, de még ma is akad olyan tanár és szülő, aki megpróbálja a balkezes gyerekét átszoktatni, rávenni, hogy a „szép kezét” használja. Ez pedig komoly problémákat okozhat, a dadogástól kezdve a diszlexián, diszgráfián át egészen az agykárosodásig. Ez azért alakulhat ki, mert a balkezesek beszédközpontja fordítva működik, s az átszoktatás következtében zavarok alakulhatnak ki. Megfigyelhető, hogy a diszlexiás, diszgráfiás gyerekek jelentős hányada – akár 40 – 50 százaléka – balkezes.”


„Ha valakit megpróbálnak átszoktatni, nagy az esélye, hogy kialakul valamiféle zavar benne” – magyarázta Agócs Verona kineziológus, aki előadást is tart majd a világnap alkalmából. „Önbizalomhiány, dadogás, krónikus fejfájás, hiperaktivitás, vagy akár éppen ellenkezőleg, csendesség, visszahúzódás alakulhat ki.

2018. nov. 10. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!