Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyu elfogadj...

Mit tegyek, hogy anyu elfogadja, hogy szeretnék egy picit fiúsabb vonalat a stílusomba? 16l

Figyelt kérdés

Aki csak azt akarja hozzámvágni, hogy ne foglalkoztak a külsőmmel, vagy hogy hulye problémáim vannak, az inkább lépjen túl.


Alapvetően lányos lány vagyok. Szeretek körmöt festeni meg sminkelni. Mostanában próbálgatom a cuki lány stílust is magamon. Igazából a stílusom eléggé változó. Van amikor inkább elegánsabb vagyok, van hogy inkább cuki, van amikor lázadóbbra fogom az összképet, de minden esetben csak lányos lehetek.

Anyának ezekkel nincs semmi baja, de amikor a fiús irányba mennék mindig ellenzi, egyáltalán nem járul hozzá. Mivel vele kb csak megyek ruhákat venni, nem igazán tudom ezt megkerülni.


Amikor megkérdezem mindig olyanokat mond, hogy "mert nem", "mert természetellenes a fiús stílus egy lányon" vagy még azt is mondja, hogy "mert nem helyes".


Én egyszerűen nem értem az érveit, hiszen csak egy két póló, vagy férfi ing kéne és tök oké lenne. Az ingekkel kapcsolatban még annyit tennék hozzá, hogy Nőit hordhatok, de a szerinte az fiús akkor nem.


Szerintetek mit kezdjek anyuval?16l


2018. nov. 17. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
A francnak kell lázadozni? Tessék szépen felvenni a miniszoknyát, magassarkút, kivágott felsőt, feltenni a kiló sminket, és úgy viselkedni, mint egy igazi nő. Na.
2018. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
5%
Aztán csodálkozunk a nemi erőszakon a nagy nőként viselkedők körében..
2018. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

Anyáddal már nem tudsz mit kezdeni, ő már ilyen marad.


Esetleg kérj el egy ruhát az egyik osztálytársadtól, vagy menj el ruhát vásárolni az egyik barátnőddel (jó pont, ha ö is fiúsan öltözködik).

2018. nov. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Ebben a korban teljesen normális, hogy az ember nem találja az útját. Folyamatos útkeresés, azonosulás dolgokkal, majd megint más kipróbálása stb. Én is sok stílust kipróbáltam, vegyítettem, mire kialakult az image-béli egyéniségem. Sőt, nevess ki nyugodtan, de 40+-os pasasként is még van, hogy rámjön a kísérletezhetnék, vagy beújítok egy eddig nem hordott stílusú darabot.


Anyudnak magyarázd el, hogy nem vagytok egy korosztály, neki lehet, hogy kiforrottabb a stílusá, te még kísérletezel. Ráadásul ezek múlandó dolgok. Veszel fiús cuccokat? Hordod? Nem végeleges, mint egy tetkó. De ha a hajadat levágatod, még az sem. Nem minden lány szeret nőcis lenni. Én pasiként személy szerint magam is jobban szeretem a nem pitschás stílust, bejönnek a farmeros edzőcipős zoknis lányok pl. Mondd meg mutternak, hogy a hajthatatlankodás csak időelőtti leváláshoz vezet majd a részedről, mert ebből lesznek a 18 évesen dobbantó fiatal felnőttek. Kérdezd meg, hogy számára miféle kényszeresség ez, hogy tégedet megakadályozzon a kísérletezésben?

2018. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy nem tudsz vele mit kezdeni. Idióta a gondolkodàsa és kész, bàrmit mondasz, nem fog vàltoztatni. Ha veszel a zsebpénzedből majd eltünteti. Amúgy nem normàlis, ahogy gondolkodik. Ha piercinget, tetkót, fültàgîtót akarnàl, aminek nyoma marad a testeden megérteném, de hogy ruhàk, amit megunsz, leveszel eldobsz.... Idiótasàg csak.
2018. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Fogadj szót anyukádnak, igaza van!

.....

Hova fajul ez a világ?!

2018. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen van? Mondjuk persze, akad efféle is, de nekem elképesztő, hogy nem öltözködhet fiúsan a kérdező, én mindig is úgy öltöztem, próbált volna valaki lányos ruhába bújtatni :D De igazából ez uniszex volt, nadrág, fekete póló és kész, egyetlen férfiingem volt, mert valamiért csak óriásiakat találtam a boltban.


Az kb. tuti, hogy megváltoztatni nem fogod anyád véleményét, kérdező. Ha még egy sima póló miatt is prüszköl, akkor ez van, eléggé beteg dolog egy ekkora lány önkifejezését ilyen extrém mértékben akadályozni, de hát vannak rosszabbak. Ha nincs kiút (más rokon venne neked ruhát vagy valami), majd csak túléled így is. Én androgün vagyok, soha nem éreztem magam lánynak, nekem durva lett volna lányosan, tőled szerencsére kevésbé idegen. De tényleg nem tudom elképzelni, hogy egy uniszex vonal se menjen. Ha nagyon lázadó lennék, varrnék magamnak fiús ruhát, ha van otthon vagy ismerősnél varrógép. Pedig nem tudok varrni, úgyhogy kriminális lenne, de egy anyai kiakasztást meg lehet játszani :) Bár nem akármelyik anyánál, persze.

2018. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
9%

De miért akarsz férfi inget felvenni? Őszintén szólva ezt én sem értem. Jóhogynem boxeralsóban akarsz járni. Te magad írod, hogy egy női ing anyukád szerint is rendben van, miért nem jó neked az, miért kell férfiruha?

Az a problémád, hogy anyukád nem indokolja meg, miért öltözködjön a lánya lányosan, de te meg tudod indokolni, hogy miért akarsz fiúruhákban járni?

2018. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%
A fiús stílus egy dolog, attól nem kell férfi ruhát hordani. Hidd el, hogy nem fog jól állni, már csak azért sem, mert pl. ha nem vagy lapos mint a deszka, mellben nem lesz jó, és az elég hülyén néz ki. Vagy feszül elől, vagy hátul lóg.
2018. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
Kövezzetek meg, de én sem szívesen vennék férfi inget a lányomnak. Vannak nagyon szép, egyszerű női ingek.
2018. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!