Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyu elfogadj...

Mit tegyek, hogy anyu elfogadja, hogy szeretnék egy picit fiúsabb vonalat a stílusomba? 16l

Figyelt kérdés

Aki csak azt akarja hozzámvágni, hogy ne foglalkoztak a külsőmmel, vagy hogy hulye problémáim vannak, az inkább lépjen túl.


Alapvetően lányos lány vagyok. Szeretek körmöt festeni meg sminkelni. Mostanában próbálgatom a cuki lány stílust is magamon. Igazából a stílusom eléggé változó. Van amikor inkább elegánsabb vagyok, van hogy inkább cuki, van amikor lázadóbbra fogom az összképet, de minden esetben csak lányos lehetek.

Anyának ezekkel nincs semmi baja, de amikor a fiús irányba mennék mindig ellenzi, egyáltalán nem járul hozzá. Mivel vele kb csak megyek ruhákat venni, nem igazán tudom ezt megkerülni.


Amikor megkérdezem mindig olyanokat mond, hogy "mert nem", "mert természetellenes a fiús stílus egy lányon" vagy még azt is mondja, hogy "mert nem helyes".


Én egyszerűen nem értem az érveit, hiszen csak egy két póló, vagy férfi ing kéne és tök oké lenne. Az ingekkel kapcsolatban még annyit tennék hozzá, hogy Nőit hordhatok, de a szerinte az fiús akkor nem.


Szerintetek mit kezdjek anyuval?16l


2018. nov. 17. 23:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom nehéz felfogni, hogy a lánynak más az ízlése mint az anyukának, ugye utolsó?
2018. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha teheted menj barátokkal vásárolni.


Manapság divatod az oversized minden, jól összeállított szettel még az sem feltűnő, hogy férfi dolgokról van szó.

A pólók kifejezetten ilyenek, én is kértem már kölcsön párom felsőit ha a minta megtetszett vagy mondjuk jelmezhez pont jó volt. Egy szűkített S es férfi póló egy szintén S es méretű nőn egyáltalán nem nagy. Szoknyába tűrve, magassarkúval a kutya megnem mondta, hogy a párom szekrényéből vásároltam.

De turiban is vettem már magamnak férfi felsőt. A méret jónak tűnt, olcsó volt, hülye leszek otthagyni. 10-12 évesre való pólóm is van ugyanezen ok miatt.

2018. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
20%
Kár lepontoznod aki nem neked ad igazat.
2018. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!