Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy apu új...

Hogyan érjem el, hogy apu új barátnője ne lógjon folyton a rajtunk, mikor én apuval akarok kettesben programot csinálni?

Figyelt kérdés
16 és fél éves vagyok, a szüleim 2 éve váltak el, már mindkettőjüknek van új kapcsolata, apu új barátnője terhes is. Egyikkel sincs semmi bajom, de én hozzászoktam már ahhoz, hogy anyuval csinálunk anya-lánya programokat, ez megvan, viszont apuval már nincs apa-lánya program, mint régen. Régen mikor velünk lakott is eljártunk csak ketten vásárolgatni, étterembe, kávézóba, színházba, most viszont nincs ilyen, mert az új barátnője MINDIG jön velünk. Nagyon zavar. Ha náluk vagyok és otthon van, az természetes, nem is zavar, elbeszélgetek vele, de minek jön olyan program, ahova régen anyu sem jött, mert pont az a lényege, hogy apuval ketten legyünk? Már szóltam emiatt apunak, de süket fülekre találok, nem foglalkozik vele, mikor erről beszélek meg azt mondja unatkozik otthon... Hogyan érjem el, hogy ne jöjjön? De veszekedni sem akarok vele vagy bunkónak lenni, csak nem értem, hogy miért teszi tönkre ezzel a kedvemet heti szinten.
2018. nov. 27. 20:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt apukád is megérti, csak kicsot komolyabban kell tálalnod. Ne futtában mond, hogy ez neked annyira nem tetszik. A helyedben felhívnám, hogy szeretnék vele beszélni valamiről, találkozzatok X időpontban Y helyen. Lehet még egy kicsit kimért is lennék, hogy érezze, ez most komoly, érdekelje mit akarok. Leülnék vele szembe, elmondanám, hogy nagyon szeretem őt, de hiányoznak a kettes programok amik régen voltak, találjatok ki valamit amit csaknketten csináltok. Egyrészt szemtől szemben nem tudsz süket fülekre találni, nem tud témát váltani, mert tudja, hogy fontos, ezért hívtad oda.
2018. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha alapvetően, kedves, rendes, normális természetű, nem lesz gond, ne aggódj :)
2018. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétvégén megpróbálom ezt.
2018. nov. 27. 22:45
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

Megis milyen gyakran volt apa lanya programod??? Heti szinten hogy ronthatja el a kedved?

Talald ki, hogy te heti egy fix esti 1 oras programot akarsz apaddal vagy a vasarnapi kora delutani 2 orat es akkor ezt nevezzetek ki apa-lanya estenek, delutannak.


De es amikor apad es anyad egyutt elt amkor is volt apa lanya programod??? Azt gyanitom nem.volt. ugyhogy kicsit nezz magadba, hogy ez nem.feltekenyseg-e, csak mert 1-1,5 evig apud nyilvan elegge maga alatt volt es jobb hijan teged vitt vasarolgatni, etterembe, szinhazba, kavezni, mert sajnos felnott nokent elarulom iylen helyekre az apukak az anyukakat viszik az elvalt ferfiak, ha meg epeszuek, akkor a baratnojuket es nem a lanykajukat napi szinten, hogy azta itt hisztizzen mert az aja ujra normalisan el.

Es ha anyuddal marad, akkor is epp ennyi idos lennel, amikor jo esellyel vegre ujra ellghatnanak kettesben etterembe, szi hazba vagy eleve olyan csalad lennetek akik indenhova harman mennek.

Raadasul, ha apukad baratnoje varandos is, akkor jobb ha nem igy viselkedsz hanem te is barat utan nezel, aki majd elvisz szihazba es statbuckba, mert ne mar apud rohangaljon majd veled a kisteso mellol.

Es majd ha anyukad bevallal egy uj babat az uj parjatol? Akkor nagyon pofara fogsz esni...sajnalom.


A helyedben kedves lennek es kernek x idokozonkent elore kijelolt apas napszakot. En a baratno helyeben a hetit is sokallanam, de el tudnam fogadni.

2018. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem csak az a bajod, hogy az apád végre normális férfiként elsősorban egy felnőtt nővel a szerelmével szeretne együtt lenni. Amiket írtál az alapján apád eddig téged kezelt barátnőjeként. Ilyen gazdag lenne, hogy étterem és színház napi szinten? Ugyan. Tényleg örülnöd kellene, hogy újra egy kis család vagytok és hamarosan bővültök is.

Olyan kérdést nem akarsz kiirni, hogy mit csinálj, hogy apud újra egyedül vezessen háztartást és egyedül takarítson, mert most az új nője (aki ujabb 14 evre vahatoan a tarsa lesz es lesz kozos gyerekuk), folyton helyettem takarit es bevasarol, es vacsorat keszit? Mert en ezt már annyira fárasztónak érzem! Eddig volt olyan, hogy csak én takarítottam az apámra, most meg ez a nő folyton jön, hogy ő elmosogatott, felsepert, befizette a vizszamlat es porszivozott, rendet rakott, vett csokit. Az is idegesit, hogy apunak ujra van szexualis elete, eddig olyan jo volt elkepzelni, hogy o csak egy apa es nem ferfi, az is zavar, hogy lesz oregkorara talan ujra tarsa es hogy uj eletet kezdett. Szornyu, hogy nem birta ki még pár évig, amig bepasizok es akkor akar milyen hegyi beszedet tartott volna en is elkezdek szexelni, lepattanok a sracommal es onnantol apamat jo ha havi egyszer meglatogatom.

2018. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó! Remélem neked nincs gyereked!

24 éves vagyok. Apámnak új felesége sőt még közös gyerekük is van. Az hagyján, hogy az épeszü apámmal járok színházba, néhány filmre moziba, ebédelni, nagyobb bevásárlásra, de nekünk még apa-lánya utazásunk is van, évenként 2-3nap ahova csak KETTEN megyünk. (Egyszer elvittük a mamát is, mert Velencébe mentünk, ahol ő még sosem járt így megleptük) idén együtt wellnesseztünk, esténként boroztunk, jókat ettünk. Imádom az öcsémet, de nem értem miért normális, hogy minden figyelem az új gyereké, a régi meg örüljön, ha még emberszámba veszik. Én értem a kérdezőt. Nincs baja az új párral és ez tök jó, de nem akar mindig vele lenni. Amiket írsz, badarságok.

2018. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
Álljon már meg a menet! A kérdezőt nem az zavarja, hogy az apja programokat csinál a párjával, hanem az, hogy a nála töltött időböl mondjuk lehetne 25% amit csak kettesben töltenek. Neki az a nő nem az anyja, nem a szerelme és még így is tök jól elfogadja, csak szeretne egy kis minőségi időt. A kérdező írásából nem arra következtetek, hogy egy buta féltékeny 12éves, nem értem miért beszélsz így vele.
2018. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom apu jo modu 26 38 aha biztos nincs érdek,nőci simán azért tapadokorong ne h jojjon ex vagy más nő aki elviszi a pénzeszsákját.
2018. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

33%-os, nem tudom, miről beszélsz. Írtam, hogy ameddig a szüleim nem váltak el, addig is csináltunk sok kettes programot, ahogy anyuval is. Mióta elváltak, hétvégén találkozunk főként, pénteken jön értem az iskolába és vasárnap este visz haza, tehát a heti egy program bőven tartható lenne. Anyunak is van új párja, de ő mégsem jön az anya-lánya napokra, fél napokra, már csak ezért sem gondolom, hogy ez nem lenne tiszteletben tartható. Sőt, anyuval még külön ketten nyaralni is voltunk, arra sem szólt egy rossz szót sem a barátja, sőt tőle kaptuk úgymond az utat (jó nyelvvizsga eredményem miatti ajándék), ő vitt ki minket a repülőtérre és jött értünk. Én tudom, hogy a szüleim már nem voltak boldogok együtt, nagyon örülök, hogy szépen tisztelettel váltak el egymástól és mindkettőjuk párját szeretem, csak igényem a külön társaságukat is és szerintem ez így 16-17 évesen normális... Sőt a kistestveremnek is nagyon örülök, mindig szerettem volna ☺️Meg később is. Nem unatkozom, vannak barátaim, sőt párom is és velük/vele is járok mindenfele, de én a szüleimet szeretem a legjobban a világon és senki nem pótolhatja őket... Sajnálom, hogy a te szüleidet képes más pótolni, ez jött le a szövegedbol 🤷🏼‍♀️ nálam nincs ilyen. Az étterem és a színház pedig nem százezres tétel nem tudom miről beszélsz... A szüleim tanultak és rengeteget dolgoznak, nem az az élet, hogy éppen kijojjon egy ember a fizetésbol és szórakozás semmi...


Segítő szándékú válaszokat köszönöm, hétvégén beszélek apuval és a barátnőjevel is külön külön. Remélem rendeződik 😌

2018. nov. 28. 00:52
 20/23 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom neked mi bajod van, de ijesztő vagy, egy 17 éves lánynak az apja szexuális életéről beszélsz... Elég beteges, légyszíves ne is írj nekem ide többet, ijesztő vagy tényleg... Felénk az ilyesmi nem divat, hogy a szüleink ilyen dolgaival foglalkozzunk 😅
2018. nov. 28. 00:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!