Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermeketek az egyetem...

A gyermeketek az egyetem elvégzése után két évnyi munka után ott akarja hagyni a szakmáját. Helyette egy egy éves tanfolyamot szeretne elvégezni és nyelvet tanulni közben. Támogatnátok anyagilag?

Figyelt kérdés
Szüleim rengeteg pénzt öltek az egyetemi éveimbe, de sajnos én úgy érzem, hogy 18 éves koromban nem tudtam olyam döntést hozni, ami az akkor még kiforratlan személyiségemhez illett. Most úgy érzem, hogy az diplomám csak egy B terv lenne, mást szeretnék tanulni, emberekkel foglalkozni. Egy éves, nappali tagozatos tanfolyamon tudnám elsajátítani. Ti mit szólnátok, ha a gyerek ezzel állna elő?
2018. dec. 12. 22:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
17%
Sosem volt köteles ne csináljon gyereket s nincs gondja ..Senkinek ! ..
2018. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
65%
Szép kis ingyenélő lehetsz.. te is biztos azok közé tartozol, akik szerint a szülő köteles élete végéig a gyereke csicskáját játszani....
2018. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
45%
Inkább úgy mondom feltételetekhez kötném hogy ki szülhet gyereket mind anyagi mind szellemi feltételekhez ami most folyik a világban katasztrófa Magyarországon pláne
2018. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
És regéld már el, honnan tudod meddig leszek meg azok az anyagi feltételek? Nem te szoktál véletlenül sírni hogy a mocsok szüleid nem toltak lakást a feneked alá a tizennyolcadik szülinapodra? Pedig a szemetek megtehették volna?
2018. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem én az vagyok akit gyerek kora óta streszelnek s a saját családját legszívesebben néha lelőné az egész családját s nem is érti eddig ezek h szaporodtak meg minek s nekem is minek kellett megszületni h ebbe a nyomorúságos országba szenvedjek de itt vége szakad a vérvonalnak áhh mindegy..
2018. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
50%
Aza lényege ne szapórtsuk feleslegesen a szenvedés neee
2018. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
71%
Ma is úgy felidegesítettek hogy a szabadnapom reggel pont abba az időtartamba kell csörögni zörögi valami szarral amikor reggel még pihennék előtte egy hónapig vagy utánna egy órával amikor már seholse lennék akkor nem ér rá...
2018. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Utolsó és mi kényszerít hogy még otthon lakj? Ha ilyen szemét a családod gondolom az ingyen lakás és kaja se kell.
2018. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Aza baj valamivel kínlódni kell így is úgy is akkor még többet kell dolgoznom a munka helyi stresztse szeretem akkor lehet nyugodtan pihenek de akkor még a munka helyen kapok ágy érzést az emberektől de így még nem gond ha besokkalok és felmondót meg sokkal több pénzem marad s nem én kértem h éljek... Akk meg miért kell nekem szívni?
2018. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Swiftkey bocsi nem figyelek akkor kicsit átír dolgokat.. Jah meg nem bírom a stresszt se a szociális közeget se magyarországot
2018. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!