Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha a fiatok egy ilyen lánnyal szeretne hosszútávon együtt lenni?

Figyelt kérdés

18 éves a lány. a rossz családi háttere miatt, amint betöltötte a felnőttkort otthagyta a középiskolát és munkába állt árufeltöltőként, hogy elkezdhessen szobát bérelni.

mielőtt otthagyta az iskolát letett egy nyelvvizsgát és ugyanabból a nyelvből előrehozott érettségit. de az csak egyetlen tárgy. már megvan az időpontja a következő nyelvvizsgára, vagyis ugyanaz a nyelv csak felsőfokon. mégis ha megkérdezem tervezi-e esti iskolában letenni az érettségit azt mondja képtelen lenne a fizikát és matekot munka mellett megtanulni mert nappalin is nehézségei voltak vele. a jellemén egyébként egyáltalán nem látszik a családi háttere, kedves lány aki jótékonykodik sokat, jó látni hogy ezzel a fiamra is jó hatással van. én mégsem vagyok nyugodt a karrierje miatt.


2018. dec. 14. 17:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%

Büszke vagyok a lányra, így ismeretlenül is. Ő legalább maga tesz azért, hogy jobb legyen az élete és nem eltartatja magát.


Figyelj, majd ha talál szimpatikus OKJ-t vagy egyetemi szakot, majd leérettségizik. Ha eddig szerzett középfokú nyelvvizsgát és most felsőfokra készül, nincs mitől tartanod, szorgalmas csaj.


Inkább annak örülj, hogy a fiad egy önzetlen és szorgalmas csajt fogott ki és ha lehet, majd a jövőben ne nagyon kavard meg köztük a szart csak azért, mert nem diplomázott le x éves korára. Annyira nem papírfüggő, kivel boldog az ember, mondom úgy, hogy majd 1,5 év múlva már kezembe veszem a diplomámat.

2018. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
67%

Ó, ismertem ilyen anyukàt, mint te :D


Kèrlek alàssan, öt èvet tanultam a diplomàimèrt, a magyaron kívül mèg hàrom nyelven tudom megèrtetni magam, 3 ève dolgozom. DE a munkàm jellege, pènzügyi megbecsülèse miatt mèg jópàr èvig èn is a 150 nettó körül keresek.

Megyek ès akasztom fel magam, mert èn hivatàst vàlasztottam.


Exem szülei, majd hatàsukra az exem isten ellenes vèteknek tartotta, hogy nem akarok multihoz menni dupla pènzèrt. Voltam minden lustaghci, mert mondjuk a szociàlis szfèràban szerettem volna tovàbbra is dolgozni, embereken segíteni, nem pedig remegni a több ès több pènzèrt.


A poèn, hogy, amint biztosnak tűnt a kapcsolat ès a hatàr túloldalàtól 20 kmre dolgozó, milliós keresetű fiacskàjuknàl töltöttem pàr napot vendègsègben (utazàst, benzint mindent termeszetesen magamnak fizettem) akkor pl a kajàmról is magamnak kellett gondoskodni.

Ètteremben is többször volt, hogy meghívtam (7-8000, de bevallom az ilyesmire èn sosem sajnàlom a pènzt) ö meg vett mirelitpizzàt visszahívàskènt. :D

Aztàn, èn voltam az anyagias, meg akivel nem lehet kozos jovot tervezni....



Egy a lènyeg:"kedves lány aki jótékonykodik sokat, jó látni hogy ezzel a fiamra is jó hatással van."

2018. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Mit kéne szólni?!

NEM neked kell szeretni,hanem a fiadnak!

De ha a sajnak van esze nem kezd a fiaddal, és miattad. Jobb ha menekül

2018. dec. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Látod, mindenkinek normális felfogása van ezzel kapcsolatban, csak neked nem. A hideg ráz az ilyen törtető, karrierista "ki mennyit keres", csak a pénz a fontos féle emberektől, mint amilyen te is vagy kérdező.
2018. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%

Estin (elkövettem azt a hibát, hogy estire mentem) minden hülye idiótát átengednek... Sőt, be is jöttek a tanárok segíteni érettségi közben (felügyelőtanár jelenlétében). Az ő érdekében mond el ezt neki!

[link]

2018. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi megerto ember van. Kerdes akkor is igy orulnenek-e, ha a sajat gyerekuk parjanak meg erettsegije sem lenne.
2018. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%

Ha jó ember lenne nem érdekelne hogy nics papirja,ha meg egy bunkó arrogáns ki ha én nem diplomás hát nem örülnék,nem kell a diplomátol azt hinni hogy felsőbbrendű vagy utolsó nekem is van papirom jo pár még se nézem le akinek bármi okból nincs..

58N

2018. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%
Mondanám neki hogy nem vagy egyedül ezzel, másnak is nehéz a fizika és a matek,ha van akarat erőd akkor bármire képes vagy csak tegyél érte, egy 2-3 jeggyel csak el tudná végezni,fiam is ezt mondta de aztán 1 év raktáros munka után csak rá jött hogy kell neki az érettségi és vissza ment tanulni.
2018. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%

A fiad mit csinál? Milyen körökben mozog? Hogyan jött össze egy árufeltöltővel?

Csak azért, mert ez a "kasztosodás" már középiskolában elkezdődik. Elitgimis szóba sem áll egy szakiskolással, még a szórakozóhelyek is elkülönülnek.

A te fiadban mennyivel nagyobb a potenciál a jövőre nézve, mint a lányban?

2018. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Én örülnék neki, hiszen a mai világban kevés ilyen talpraesett lány van. A mai lányok már csak azzal vannak, hogy anyuci, apuci eltartja őket (tisztelet a kivételnek)

Szerintem jobb, mintha egy dolgozni nem akaró, lusta, hisztis csajjal lenne, nem?

2018. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!