Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondanátok a párotoknak,...

Mit mondanátok a párotoknak, ha a szülők nem akarják még megismerni sem? Nem vagyunk gyerekek. Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Elváltunk a férjemmel kb egy éve. Nekem azóta van már kapcsolatom. 5 hónapja. Mivel közelednek az ünnepek, mindannyian ráérünk, szóltam, hogy a karácsonyi rokon látogatások alkalmával elhoznám őt is. Azt mondja anyám, jó, rendben!

Aztán pár nap múlva mégis felhív, hogy apám azt üzeni, hogyha beállitok egy idegennel, ő fogja magát és lelép.

Meg, hogy mindjárt agyverzest kap karácsonyig (anyám ). Úgyhogy a békesség érdekében mi maradjunk csak otthon.

Ezt meg is tenném, ha ők így akarják. De. Van egy kislányom, akit a rokonság látni szeretne, és tudom, hogy a kislányom is látni szeretné a mamáékat.

Ezenkívül a válásom óta rengeteget segítettek a gyerek dolgai körül. Szóval nem akarok hálátlan se lenni, mert tudom, hogy jönne a nagy dráma, hogy "egész évben segítünk neked, aztán karácsony Szent napján felénk se nézel! " ( mer ez nekik fontos, hogy karácsonykor mindannyian legyünk együtt. . Ha ez nincs meg örökre hallgatnom kell majd, hogy 2018 karácsonykor én nem voltam ott. .)



2018. dec. 18. 17:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Még van a héten mondjuk 3 nap.Ha az a bajuk, hogy Karácsonykor nem akarnak idegent látni a családban, akkor én felhívnám apámat, rákérdeznék miért nem akarja hogy boldog legyek?

És elvinném bemutatni a páromat ez alatt a 3 nap alatt!

Akkor ha mentek ünnepeken, már ismerik, nem lesz olyan idegen.Ha ettől is elzárkóznak, akkor nem mennék hozzájuk, mert akkor arról van szó, volt vejük helyett senkit nem akarnak.

2018. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
35%

Én bemutatnám a páromat, de nem karácsonykor. Előtte, vagy utána, röviden, hogy megismerjék.

Karácsonykor otthon maradnék, és a párommal, gyerekemmel ünnepelnék.

Másnap vagy harmadnap meglátogatnám a szüleimet a gyerekkel. Ha ők meghívják, csakis akkor vinném a páromat is.

Lesz még alkalom családostól menni, ha komoly a kapcsolat.


A szüleidet is meg lehet érteni, számukra még idegen a párod, és jogos, hogy nem akarják, hogy ott legyen karácsonykor.

2018. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem máskor mutatod be?

Miért pont KArácsonykor akarod?

Nálunk ez nem szokás,

2018. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!