Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt más is akinek nem...

Van itt más is akinek nem mondták el, hogy balesetből lett?

Figyelt kérdés
Ma délután egy ismeretlen szám hívott. Felvettem és egy jó mély férfi hang szólalt meg engem keresve. Kérdeztem mi ügyben és elmondta, hogy ő az igazi apám és látni szeretne. Nem értettem hisz azt hittem, hogy eddigi apa aki nevelt az igazi apám. Mondtam neki visszahívom csak megakarok bizonyosodni róla, hogy nem hazudik, de rögtön tudta anya nevét meg mikor történt az eset és hogyan. Anyával beszéltem aki meredt arccal elmondta a sztorit. Röviden összefoglalva egy buliban ismerkedtek meg 2000 szilveszterekor és abból a részeg kalandból lettem én. Apám nem akart, ezért lelépett amerikába anya meg csak azért tartott meg, mert nagyszüleim nem engedték neki az abortuszt. Nem vagyok nagyon érzelgős, de nagyon szíven ütött a dolog. Tulajdonképpen egy olyan gyerek vagyok akit senki se akart, de szülői nyomásra nagy nehezen megmaradt. Ezek után már az is leesett nekem, hogy anya miért bánik velem ridegebben, mint a féltestvéreimmel. Megkérdeztem, hogy igazán szeret e annyira, mint őket. Először láttam nem akarja az igazat elmondani, de kérleltem és azt mondta nem. A szívem mélyén éreztem és sajna bejött. Egyébként azért nem akarta elmondani, mert szerinte nekem nincs jogom ilyeneket tudni. Ez az ő döntése volt és kuss. Ezek után átjöttem nagyszüleimhez akik teljesen abban a tudatban voltak, hogy elmondta nekem és őket is meglepte, hogy nem tudom hisz mikor 7 éves voltam azt mondta nekik elmondta és jól fogadtam. Ez most annyira mélyen érintett, hogy nem is mentem inkább haza hanem itt alszok náluk, de aludni se nagyon tudok. Köszönön, hogy elolvastad. Remélem boldogabb karácsonyod lesz, mint nekem.
2018. dec. 23. 00:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%

"azt hittem, hogy eddigi apa aki nevelt az igazi apám ... Apám nem akart, ezért lelépett amerikába"

Akkor tehát lelépett, vagy felnevelt?

2018. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
Már csak egy szívbemarkoló hegedűszó hiányzik a sztori mellé.
2018. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%
"a gyereknek ez egy kellemetlen dolog valszeg meg akarta kímélni ettől - ergo felelősségteljesen döntött h nem okoz fájdalmat neki, az más kérdés h az "apuka" bekavart" - khmmm, khmmm.... anyuka kizárólag saját magát akarta megkímélni a konfliktusok felvállalásától... először a szüleivel szemben, aztán a gyerekével szemben... gyáva, no, mit szépítsük...
2018. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
7%

18-nak https://www.youtube.com/watch?v=jY2HnkdMyys

és áldott boldog Karácsonyt

- minden balesetből lett embernek. És a többinek.

2018. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Locutus_03 válasza:
67%
Persze mesélj még. Ez biztos,hogy kamu. 😂🤣
2018. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy regéld már el kicsi szívem, a fater honnan tudta meg a számodat? Mert nem anyádtól, meg nem is a nagyszüleidtől...
2018. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

A legtöbb mobil telefon szán titkosítva van, nem lehet csak úgy lekérni.

Főleg ha nem tudod se a nevét, se a lakcímét. Nem anyukád adta le a számod (amit esetleg el lehetne képzelni, hogy anyud számát tudta), mert anyud nem akarta, hogy tudj erről. Netről biztos nem tudta meg és máshonnan sem.

Ha azt mondod, hogy facebookon írt rád hitelesebb. Pl anyud megtalálta és ott látta, hogy te vagy a legidősebb gyerek és így rád írt, hogy meg szeretne ismerni. De ez, hogy telefonon felhívott ennek nem kicsit van kamu szaga. Sehonnan nem tudhatta a telefon számod. Ha lelépett valóban amerikába és semmit nem akart hallani rólatok, akkor nem tudhatta még a kereszt nevedet sem, ami alapján elinduljon vagy tényleg bármi. Anyud lehetne az egyetlen kapocs akiről tudhatna bármi adatot is, de mivel anyud nem akarta ezt az egészet így ez is kizárt.

2018. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
20%

"A legtöbb mobil telefon szán titkosítva van, nem lehet csak úgy lekérni." - boci-boci tarka, se füle se farka...

Nekem is titkos a mobilszámom - ettől még bárki megtalálja 2 perc alatt, ha a nevemre keres... a vállalkozásom weboldalán fent van ugyanis. Ahogy ha én akarom kideríteni egy nem fogadott hívásból, hogy ki kereshetett, az esetek kb felében teljesen sima ügy. És akkor még nem beszéltünk anyuka és a vér szerinti apa anno közös ismerőseiről, akik közül nyilván nem eggyel tartotta anyuka továbbra is a kapcsolatot, tehát tudhatja a mostani telefonszámokat.

2018. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
47%

24,

Van olyan "opció" hogy valóban titkos a szám. Pl apámra, ha rá akarnék keresni tudakozóba, ha beírom a lakcimet és a nevét a telefon szám lekéréséhez akkor se adja ki mivel TITKOS. Ha beírom a telefonszámot és a nevét akkor a lakcímet (települést se) adja ki, mivel mint mondtam TITKOS.

Neten is akár, hogyan keresgetek rá semmit nem ad ki rá.

Ha valaki hív azt valóban meg lehet tekinteni fél perc alatt. Gondolom neked se azért megy mert hacker válalatod van.

Ha valakinek titkos a száma tudhatsz róla bármit nem találod meg, mivel a szolgáltató felöl teljesen titkos.

Régi számom nekem is az volt és sehol nem adta ki, a mostani az már lekérhető, mivel ezen nincs titkosítás.


Szóval abból amit írni akartál abból 2 hatalmas sikered van.

1. A válalkozásod (már ha igaz)

2. Tudod a boci boci tarkát.

2018. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, akkor leírom a te szinteden. A titkosítás a SZOLGÁLTATÓRA vonatkozik, nem a telefonszám tulajdonosára. Képzeld, az én számomra is azt írja ki, a tudakozó hogy "nincs ilyen szám, vagy titkos", ettől még, ha valakit érdekel, megtalálja az előbb említett weblapon, meg azon kívül elkérheti a szomszédomtól, a kollégáimtól, az ügyfeleimtől, a volt iskolatársaimtól, vagyis kb az összes rokontól és ismerősömtől, mert attól, hogy a szolgáltató nem adhatja ki, én még annak adom meg, akinek akarom. Vágod?
2018. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!