Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt más is akinek nem...

Van itt más is akinek nem mondták el, hogy balesetből lett?

Figyelt kérdés
Ma délután egy ismeretlen szám hívott. Felvettem és egy jó mély férfi hang szólalt meg engem keresve. Kérdeztem mi ügyben és elmondta, hogy ő az igazi apám és látni szeretne. Nem értettem hisz azt hittem, hogy eddigi apa aki nevelt az igazi apám. Mondtam neki visszahívom csak megakarok bizonyosodni róla, hogy nem hazudik, de rögtön tudta anya nevét meg mikor történt az eset és hogyan. Anyával beszéltem aki meredt arccal elmondta a sztorit. Röviden összefoglalva egy buliban ismerkedtek meg 2000 szilveszterekor és abból a részeg kalandból lettem én. Apám nem akart, ezért lelépett amerikába anya meg csak azért tartott meg, mert nagyszüleim nem engedték neki az abortuszt. Nem vagyok nagyon érzelgős, de nagyon szíven ütött a dolog. Tulajdonképpen egy olyan gyerek vagyok akit senki se akart, de szülői nyomásra nagy nehezen megmaradt. Ezek után már az is leesett nekem, hogy anya miért bánik velem ridegebben, mint a féltestvéreimmel. Megkérdeztem, hogy igazán szeret e annyira, mint őket. Először láttam nem akarja az igazat elmondani, de kérleltem és azt mondta nem. A szívem mélyén éreztem és sajna bejött. Egyébként azért nem akarta elmondani, mert szerinte nekem nincs jogom ilyeneket tudni. Ez az ő döntése volt és kuss. Ezek után átjöttem nagyszüleimhez akik teljesen abban a tudatban voltak, hogy elmondta nekem és őket is meglepte, hogy nem tudom hisz mikor 7 éves voltam azt mondta nekik elmondta és jól fogadtam. Ez most annyira mélyen érintett, hogy nem is mentem inkább haza hanem itt alszok náluk, de aludni se nagyon tudok. Köszönön, hogy elolvastad. Remélem boldogabb karácsonyod lesz, mint nekem.
2018. dec. 23. 00:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20%

Es ? Amiota vilag a vilag 90 % igy fog

ant felenotlen reszeg emberek naszabol

Lenyeg itt vagy tok mindegy hogyan keszultel

Baratnomet anyka eldobta mert egyik keze nyomorek nem akart nyomorek gyereket es prosi volt

Ez volt a szerencseje csodalatos neveloszulo csaladba kerult egyetemet vegzet kutato lett boldog

Es halas a szulo anyanak mert jo helyre jutott.

Lepj tul az onsajnalaton nolj fel

2018. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
43%

Egy 16-20 éves kölyöknek rohadtul nincs semmilyen weboldala ahol le lenne írva a telefon száma. Nem ad semmilyen szolgáltatást ami miatt hirdetések lennének fent a nevével és a telefon számával. Ha születése előtt le lépett a nevét se tudja. Max az anyja és a nagyszülők nevét. Neked ezek fel vannak tüntetve a weblapon?? Meg esetleg egy kép is mellékelve??

Gondolom az anyuka nem egy 30as független nő volt, mikor elment arra a buliba, hanem 18 alatti vagy körüli. Akkor nem is ugyan abba a házba laktak, akkor csak nem a szomszéd lett megkérdezve, ha azt se tudod hol lakik. Kb annyit se tudott róla mint te rólam. Ha olyan nagy penge vagy kérlek szépen privátba írd már le minden adatom. Az eszközök adottak. Szomszédokat megkérdezheted, neten keresgélhetsz hajrá.

Ha bárki másnak megy ez a művelet az ő levelüket is várom.

Ha valakinek kell egy kis segítség privátba le írom anyám nevét is. Na valaki??

Na, a telefon számom nem titkosított szolgáltató is ki tudja adni, egyszerű dolgod van. Te úgy is nagyon penge vagy az ilyenekbe.

2018. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
24%

Igen utolsó, nyilván hatalmas pengeség kell ahhoz, hogy az ember végig kérdezzen pl. pár közös ismerőst, ha egy telefonszám után kajtat. Vagy pl. megnézze a Face-n egy nő családi kapcsolatait, ahol ott szokott virítani a gyerekek neve...

Mondjuk tény, hogy én IT-s vagyok, de ehhez kb 6 elemi kell...

2018. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

29,

Szívből örülök a sikereidnek. Akiket jó 17 évvel ezelőtt ismertél, hányan tudják rólad, hogy hol vagy?? Mit csinálsz??

Ha már facebookon megtalálta akkor mért nem ott írt rá?? Ez volt a legelső válaszba is amibe bele kötöttél.

De a jó 17 évvel ezelőtti ismerőseid is a te számod tudnák esetleg elő keríteni, ha nem váltottál azóta számot. De a te gyerekedét honnan??

Az ét telefon számomat pár barátom tudja és a nagyon szűk családi kör. De itt a nagyszülők és az anyuka is meglepődött szóval nem ők adták meg.

Neked nem tudom hány ivó cimborád van esetleg, de hány tudja a gyereked telefon számát?? Vagy ha még nincs, akkor hány fogja tudni??

Szülő telefon számát lehet tudják volt szomszédok is, de a gyerekét??


Mellesleg sok embernél nincs hozzá kötve a telefon szám a facebookhoz, ha még is be van állítva, hogy ne mutassa.

Azt tényleg eltudom képzelni, hogy valamilyen módon rá akadt az anyukára facebookon, onanan a fiúra, de akkor mért nem ott írt??

Eléggé gyanusak a körülmények.

2018. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%
"Eléggé gyanusak a körülmények." - mi és főleg mire? A kérdés szempontjából nem tök mindegy, hogy a történet valós vagy fiktív?
2018. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem is titkos a mobilszámom - ettől még bárki megtalálja 2 perc alatt, ha a nevemre keres... a vállalkozásom weboldalán fent van ugyanis"


A 18 éves kérdezőnek bizos van vállalkozása :D

Köszönjük Emese, sok értelmeset nem írtál, de legalább ideokádhattad hogy neked vállalkozásod van. Kérdés ennyi ésszel hogy tudod működtetni.

És igen, ami titkos azt nem lehet lekérni, nem véletlenül nevezik titkosnak.

2018. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%
És mit mondott a férfi a telefonban kérdezőcske? Azt hogy "Luke, én vagyok az apád"? Ha szörcsögve lélegzett is mellé, csak szólok: ne állj át a sötét oldalra, nem éri meg.....
2018. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
2018. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%
"A kérdés szempontjából nem tök mindegy, hogy a történet valós vagy fiktív?" Nem. Nem mindegy.
2018. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
0%

Lol

Egy ilyen szar kérdésen, hogy összekaptatok. Hirtelen mindenki nagy "szakértő" lett😂

Bozsik Petya bá hozzátok képest lószar a tv-ben.

2018. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!