Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is lesz ilyen “jó”...

Másnak is lesz ilyen “jó” karácsonya?

Figyelt kérdés

Nálunk az lesz, hogy elkezdjük díszíteni a karácsonyfát, amin ha valami nem lesz úgy, ahogy anyám akarja, akkor elkezd ordibálni, majd közli milyen szar gyerekek vagyunk, ezután az ordibálás apámat is felidegesíti és ő is elkezd ordibálni, majd ezzel elkúrják az én a tesóm kedvét is. Ez van kb 3-4 éva.

Egyedül az vigasztal, hogy jövőre 18 leszek, és az lesz, hogy reggel elmegyek és estig haza se fogok jönni.



2018. dec. 24. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Remek a megoldási javaslatod.

Majd ha sok munkát kapsz a leendő főnöködtől, akkor is menj haza és másnap reggelig be se menj dolgozni.

Biztos nyugdíjas állásod lesz elsőre! -.-

2018. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk hosszú-hosszú évekig ez ment: ha anyám csinálta az előkészületeket, akkor az volt a baja, hogy minden rászakad, ha segítettem neki, akkor az volt a baja, hogy nem jól csinálom, ha én csináltam mindent, akkor miért nincs még kész ez meg az, stb - egész nap ment a szekatúra.


A végén aztán meguntam, hogy minden karácsony balhéból, veszekedésből áll, egyik évben dec. 23-án szándékosan kiprovokáltam egy veszekedést, jól kiadtuk a feszültséget és olyan békés karácsonyom nem sok volt, mint abban az évben :D

2018. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk az van, hogy most behozom a fat feldobalom a diszeket es kijelentem ha valakinek nem tetszik atrakhatja
2018. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi az egyik évben direkt egész napos programot szerveztünk a húgommal anyának meg apának, és mi csináltuk a teljes karácsonyi készülődést, takarítást, faállítást meg mindent, teljes összhangban. Így vártuk haza anyáékat. Nagyon jól sikerült :-) Anya nagyon hálás volt, hogy nem neki kellett a háztartással foglalkozni. Szerintem ti is meg tudnátok szervezni a tesóddal ezt. A legnagyobb nehézség a programszervezés volt, mert ilyenkor szinte minden zárva van.
2018. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Most válnak, az egész ház zeng. Igazán meghitt a szeret ünnepén
2018. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Áldom az eget, hogy az én szüleim már régen elváltak, így pár éve nyugalomban tölthetem az ünnepeket, anélkül, hogy hallgatnom kéne, hogy tépi anyám meg apám egymást.
2018. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Nalunk karacsonyfa sincs.

Alberletben lakunk es erre sok penz elmegy, raadasult a felesegem utazni akar es erre eleg sok penz elment mostanaban.

Ajandekokat se vettunk. Anyosekhoz atmegyunk este, ot elvileg van nekunk valami ajandekcsomag.

2018. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is így mentek az ünnepek.

Nevelőanyám ivott, veszekedett, ment a balhé egész nap.

Évek óta nincs még karácsonyfa sem, nevelő "anya" sem, így minden rendben.

2018. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

1-es, ha tudsz jobbat, ne tartsd bent.


Amúgy meg nem egymás ellenségei vagyunk, hanem csak beszélgetünk.

2018. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért jött pár jó tipp.

1-es meg az a tipikus ítélkező idióta, aki jobbat nem tud.

Minden évben azt mondják, hogy idén jobb lesz, de nem.

Anyám már tiszta ideg, de megn lehet mondani miért.

Amugy csak a karácsonyfával van gons, mivel a nagyszüleimhez szoktunk menni, akik küldenek annyi kaját, hogy egy hétig nem kell főzni. Semmi joguk anyáméknak arra, hogy tiszta iedgek legyenek, mivel csak egy fára kellene felrakni a díszeket. Nekem ebből elegem van, nem fogom megbolondulni miattuk. Jövőre kiülök egész napra a vonatváróba esetleg mamámhoz megyek díszíteni fát, de nem fogok tovább tűrni a muszájnál.

2018. dec. 24. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!