Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is lesz ilyen “jó”...

Másnak is lesz ilyen “jó” karácsonya?

Figyelt kérdés

Nálunk az lesz, hogy elkezdjük díszíteni a karácsonyfát, amin ha valami nem lesz úgy, ahogy anyám akarja, akkor elkezd ordibálni, majd közli milyen szar gyerekek vagyunk, ezután az ordibálás apámat is felidegesíti és ő is elkezd ordibálni, majd ezzel elkúrják az én a tesóm kedvét is. Ez van kb 3-4 éva.

Egyedül az vigasztal, hogy jövőre 18 leszek, és az lesz, hogy reggel elmegyek és estig haza se fogok jönni.



2018. dec. 24. 13:45
1 2
 11/17 anonim válasza:
42%

Életem összes ünnepe egy rakat szar, a mostani sincs másképp.

Mamámék cirkuszolnak, mert mondták nekik hogy nem kellett volna ennyi zöldséget megpucolni mert nem fogjuk tudni megenni és mindenki szemét velük meg minden.

Anyám ideges megint emiatt, úgyhogy a karácsony abból áll mint mindig hogy bevonulok a szobába és megnézek 1 filmet.


Ja! Karácsony csúcspontja hogy felállítom egyedül a családi fát, feldíszítem és felkapcsolom rajta az égőket. Ezek után pedig eszek egy jót mézeskalácsból, és megnézem a Grincset mint minden évben, persze egyedül:)

2018. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Inkább hallgatnám a szüleim vitáját, csak élnének még!
2018. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

4 év óta elősször nem volt semmi baj. Rendesen jó volt.

Mondjuk valószínűleg azért, mert csak én és anyum csináltuk ketten. Tegnap veszekedtek apámmal valamin vagy mivel csúnyákat írtam lecsapott a karma, és most rosszul kellene éreznem magam. Mindenki válasszon kedvére.

2018. dec. 24. 17:33
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

#13

Mondom én - előző nap kell veszekedni és akkor meg is van a békés karácsony :D Látod? :D (2-es vagyok)

2018. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül töltöm az ünnepeket...de majd azért néha megsajnállak
2018. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyedül, de nyugalomban jobb, mint társaságban feszengeni.
2018. dec. 25. 00:10
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk most az volt, hogy amyám összeveszett velem 1 hónapja.

A párommal karácsonykor elmentünk fürdőzni, közbe raktunk fel pár képet facebookra (éttermeset, fürdőset), pár percre rá írt a páromnak, hogy milyen szar alakok vagyunk. Hálátlanok, r0hadékok, stb


Ő nem karácsonyozott sehol. Az anyja útálja, a másik gyereke évek óta nem szól hozzá. Van egy nős pasija, ő a családjával volt.

Gondolom betett neki, hogy mi jól érezzük magunkat.

Ha ő megy valshova, mindig dicsekedni szokott, felvág milyen helyen járt, hogy megvendégelték stb

Rosszindulatú

2018. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!