Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyák! Nektek mennyit...

Édesanyák! Nektek mennyit mond el a fiatok?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt fiam, és az utóbbi időben nagyon nincs jó állapotban. Karácsonykor is volt nálunk de mintha csak árnyéka lenne önmagának. Anyagi és munkahelyi gondjai nincsenek, meg ha lenne sem viselné meg így, ebben a formában. Kérdeztem mi a baj, de nem válaszol, vagy azt mondja csak én látom úgy hogy baj van.

Pedig van. Látszik rajta hogy kialvatlan, és edzeni eddig is szokott de mostanában sokkal többet csinálja,ami persze látszik is rajta külsőre, de lelkileg viszont nincs jól. Szerintetek szerelmi gondjai lehetnek vagy valami más áll a háttérben? Hogy tudnám ravenni hogy elmondja?


2018. dec. 29. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy elmondja, nem biztos, hogy jobb lesz neki.

Lehet nőhiány is, sok minden.

2018. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Néha csak szűkszavú válaszok jönnek, a lényeg, hogy tudja, érdekel mi van vele, megtalál ha szüksége van rám. Néha, be nem áll a szája annyit mesél, fontos, hogy ilyenkor minden figyelmed az övé legyen. Ez a felnőtté válás része, megvivni a belső gondjait magában, érezni hogy önálló, a maga ura. Amikor ugy érzi, ugyis elmeséli, vagy nem. Egy életre készül, ahol meg kell állnia a saját lábán, ez nem mindig egyszerű folyamat. (Persze az ember szive fáj, mert ugy tenne valamit, de ez nem a mi dolgunk, hanem az övé, hiába akarnánk bármit tenni) A sport az jó szerintem. Szerelmi csalódás miatt nálunk is volt ilyen, de meghozta a saját döntését, aztán pár héttel kesőbb elmesélte. Akkor már tudott mosolyogni is, jól döntött, nem maradt egy méltatlan helyzetben. A saját döntése volt. Szerintem erősebbé vált tőle, ahogy ő mondta megértette mit tanitott azzal a helyzettel az élet, mert ez fontos, csak nehéz volt a döntés.
2018. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!