Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bírja anyukám...

Miért nem bírja anyukám elfogadni hogy felnőttem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és viszonylag hamar önállósodtam. 17 voltam amikor mégismertem a párom, aki 5 évvel idősebb nálam, de jól meg vagyunk. Érettségi után megkérte a kezem, majd azon a nyáron bejelentettem otthon hogy elköltözöm. Nem terveztem tovább tanulni, volt munkám, tehát eltartottam már magam és amúgy is együtt akartunk lenni a párommal. Apukám azt mondta örül hogy boldog vagyok és jó ha a saját lábamra állok, de anyukám nagyon nehezen fogadta el. Majdnem mellé ült a széknek amikor megtudta hogy megkérték a kezem. Aztán szó szerint megtiltotta hogy elköltözzek, de persze az már nem az ő dolga volt. Azóta a párommal élek, és apukám látogat, sokat beszélünk de anya nem. Néha jön csak, akkor is kritizál, beleköt mindenbe. Úgy kezel, mint egy gyereket. Szerintetek miért nem tud felnőttként kezelni?
2018. dec. 30. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Mert nem vagy az. Hiába vagy 19.

Ezt a korai eljegyzést meg fogod bánni. Csomó fiatal kori éved el fog szállni a semmibe...


22/L

2018. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert nemrég még gyerek voltál. Anyád nem számított rá, hogy ilyen hamar otthagyod. Manapság ez nem jellemző. Keresd anyádat időnként, látogass haza! Akkor talán megbékél a helyzettel.
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Rossz a házassága és most totál egyedül van ,mikozben látja h te boldog vagy,az összes ilyen kérdes mögött ez áll..
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a baja, hogy “felnőttél” hanem, hogy 19 évesen házasodni akarsz. Bocs, hogy ezt így leírom, de fiatal felnőttként nem a házasságon kéne gondolkodnod, főleg nem egy 2 éves kapcsolattal. Igen, meg fogod bánni. Nem pesszimista vagyok, csak realista. Anyád nem akarja, hogy elszúrd ezeket az éveidet.
2018. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

1-valaszolo miert banna meg hogy elegyeztek? Attol jarhatnak jegyben evekig is akar vagy orokre, te sajnos nem tudod milyen hirtelen onallosodni es a sajat labadra allni mert nincs tapasztalatod es rokton azthiszed hogy az mar ugy nem is lesz neki jo.

Kerdezo anyad nem tudja elfogadni hogy felnottel eltudod tartani magad es mar nem vagy a szoknyaja alatt.

Nem fog elszallni a fiatalsagod ez hulyeseg!

En 18 voltam amikor elkoltoztem a parommal mert muszaly volt sajnos (ne menjunk bele)

Azonnal talaltam munkat es boldogok vagyunk utana eljegyeztuk egymast azota eltartjuk es ellatjuk magunkat, azota lett autonk es mar sajat lakast is kineztunk, nemsokara szuletik az elso babank aminek ma most mindent megvettunk ami kell, fozok mosok takaritok a parom meg dolgozik. Sosem ereztem hogy barmi korai lenne 23 vagyok es nem voktam sosem bulizos de nem is hianyzik!!!

2018. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

19 évsen legalább érett a kérdező és nem követi a mai divatot h dugjunk füvel fával mert keressük az igazit álarca mögötti vonalat.

58N

2018. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Pff. Egyesek úgy beszélnek mintha 10 év együttlét után és 10 év házasság után nem lehetne megbánni a dolgokat. Jaj,nem realitás ez. A realitás 50%-50%ra bontódik fel,szóval bármi kisülhet a dolgoból. És szerintem inkább fiatal felnőttként házasodjon valaki mintsem öreg korára. Elb*ssz@ az éveit? Mégis mivel? Hogy elkötelezi magát valaki mellett? Nem mindenki válogat 2 hónaponta új párt és fekszik le fűvel fával

Üdv 38 éves nő ki 18 éve él boldog házasságot ;)

2018. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Úgy beszéltek, mintha az eljegyzést, vagy akár a házasságot ne lehetne felbontani.
2018. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
1-es, 4-es! Miért "szállnának el a a semmibe" ezek az évek, miért "szúrná el" a boldogságban, szerelemben megélt éveit? Nem csak rossz kapcsolatok léteznek, ezt saját tapasztalatból mondom. Ha végül más lesz az "igazi", akkor sem szállnak el ezek az évek a semmibe, hanem tapasztalatot szerez, s feltételezem szeretetet, szerelmet kap és ad. Ez az élet - egyik - értelme.
2018. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem nőttél fel,csak nagykorú lettél.
2018. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!