Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom két szobás a lakás, a nappali egyben a szülők szobája, a kis szobában meg a gyerek lakik.
2019. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
61%
Csinálj műsort abból hogy bedobod a kukába vagy a szennyesbe az ágyneműdet, a szemetüket meg hagyd ott az asztalon. Így nem kell konfrontálódni de leesik nekik.
2019. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként van egy olyan érzésem hogy ez nem az első alkalom ha ilyen szabadon csinálták. Lehet hogy valami fétis
2019. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
63%
Hát akik azt írják, nem nagy ügy meg, hogy mi van abban, hogy szexeltek az ágyában, azok ugyan olyan beteg, gerinctelen, igénytelen, gusztustalan férgek, mint a kérdező szülei. Én sem feküdnék más "mocskában" még ha azok a szüleim is. Ilyet ép eszű, normális ember nem csinál, ilyen csak a filmekben van, csak kár, hogy sokan azt hiszik, amit a tv-ben látnak az a valóságban is úgy van. Számomra ez kb egyenlő azzal, hogy arcon köp egy büdös csöves az utcán.
2019. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
72%
Szégyeljék magukat!Jó hogy nem elõtted csinálták.Egyébként láttam már olyat is,hogy az anyát a kiskoru gyerekei elõtt huzta meg egy pasi.Micsoda ocsmányságok vannak.
2019. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, NEM NAGY ÜGY:), ha zavar, húzd át a lepedőt, meg a huzatokat, és kész... a mosógép majd kimossa. Miért, gondolod, ha szállodába mész (akármilyen sok csillagosba akár), ott még nem szexeltek abban az ágyban? Áthúzzák az ágyneműt, és ennyi, ennek a problémának ez a megoldása.
2019. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
76%

Soha eszembe nem jutna a gyerekeim ágyában dugni, pláne egy kamasz mellett napközben.

Igen, ez undorító nem is értem másnak miért olyan természetes, az anyjuk lepedőn hagyott hüvelyváladékába feküdni. Hányinger.

Húzd át az ágyneműd és kérd meg ott ne hágjanak. Gondolom nem vagytok putrisok.

2019. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
29%
"Igen, ez undorító nem is értem másnak miért olyan természetes, az anyjuk lepedőn hagyott hüvelyváladékába feküdni. " - izé, másnak az a természetes, hogy egy kamasz képes áthúzni az ágyán a lepedőt... vagy szólni a "tetteseknek", hogy húzzák már át maguk után... a nagy "erkölcsi" rongyrázás helyett...
2019. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
56%

#28:

Hát beléd nem sok erkölcs szorult, az biztos, lehet te is ilyen igénytelen cigó vagy.

2019. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem erkölcsi, meg nem tud ágyat húzni kérdés nagyokos...

Egyszerűen undorító a szexváladékot otthagyni a gyerek ágyában. Meg is beteges ott hágni.

Akiknek ez természetes azokat be is vonják apu-anyu szexbe? Vagy mi van itt?

2019. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!