Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
14%

Nézd, az én erkölcsiségem - szerencsére - igen messze esik a "rendpárti-polgári-konzervatív" felfogástól, és kitépném a maradék hajamat kínomban, ha pont a gyerekem akarna bele erőltetni egy olyan felfogásba, amibe szerencsére a szüleim se tudtak. Na, az lenne a nevelés csődje...

Szóval igen, inkább az én ágyamba csinálja akár a szülőm, akár a gyerekem, mint hogy ne legyen rendbe a párkapcsolati-szexuális életük. Ugyanis a lepedőt könnyűszerrel ki tudom cserélni, amíg a szeretteim boldogtalan életét sajnos nem.

2019. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy?
2019. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
82%

26-os

Azért ne hasonlíts már egy szállodát egy gyerekszobához, ami tele van személyes tárgyakkal, amikhez az ember kötődik és nem szeretné, hogy összemocskolják, ezzel belemásznak a másik intim szférájába. Egy szállodába meg abban a tudatban megyek, hogy tudom, hogy bár sok százan aludtak már abban az ágyban, de cserélve, fertőtlenítve van a huzat. Teljesen más a kettő, nem is az a lényeg, hogy kicserélem a huzatot és kész meg is van oldva, hanem az, hogy ez valakinek a saját kis birodalma és nem szeretné, ha meggyaláznák, gondolom te sem néznéd jó szemmel ha a házadat felforgatná valaki, arról nem is beszélve, hogy megalázó a tudat legalábbis számomra, hogy ennyit érek valakikek, hogy az ágyamban b***nak egyet.

2019. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
24%
Na lehet leleszek pontozva de en már szexeltem a fiam agyába a ferjemmel.Oviba volt a gyerek mi szabadságon es pont ott h ajtogattam a ruhákat.Se perverzek nem vagyunk,nem a gyerek előtt csináljuk,csak na.Ott hirtelen megkivantuk egymást,igen egyből húztam utána tiszta ágyneműt.Kérdező,szerintem nem ez volt az első és utolsó eset,csak te most jottel rá.Huzz tiszta ágyneműt vagy szolj anyudnak hogy csinálja meg.
2019. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó, már az írásodon is látszik, milyen igénytelen vagy te is. Szégyelljétek magatokat..
2019. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen sok "erkölcs jogimádót" egy helyen...


Mindenki csak azt bírja nyomatni hogy"milyen undorító" meg" mekkora bunkó parasztok".


Miért kell ekkora nagy ügyet csinálni? Jó, nem szép dolog még van saját ágyuk is, de itt mindenki túl dramatizálja.

Kérdező.

Mosd ki az ágynemüt, a takarót mond meg anyának hogy undorító és kész. Nem kell túl dmatizálni.

2019. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
30%
#34, egészségetekre...:) látszik, hogy nektek rendben van a párkapcsolati - szexuális életetek, szemben az itt erkölcsi pallost lóbálók egy jó részével...
2019. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
22%
*anyádnak
2019. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
27%
*"erkölcsi jogimádó"
2019. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
21%
"hanem az, hogy ez valakinek a saját kis birodalma és nem szeretné, ha meggyaláznák" - nézd, ha számodra a szex per "meggyalázás", az azért elég sokat elmond... számomra inkább "felszentelés" akkor már...
2019. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!