Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
72%
Hát mindenkinek más az értékrendje, ez van. Rólad is sokat elmond, hogy te így "szenteled" fel a gyermeked ágyát. Na mindegy én nem vitatkozni jöttem, csak elmondtam a véleményem.
2019. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
27%
Bazz ennyi álszent embert még nem láttam!
2019. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
24%
Már megint megy az idióta lepontozó akció.
2019. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki túl képzeli az egészet. Nem is írta sehol a kérdező hogy mocsokban és szexmaradékban kellett feküdni.

Csak annyit talált hogy volt egy óvszer papír a könyveknél.

A többi csak oda lett képzelve . Ha pedig gumit használtak akkor főleg nem kentek össze semkit.

Amúgy is szerintem hisztis vagy csak de majd kinövöd.

2019. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
17%
Meg már mindenki akkor jön sírni, hogy mindent összekentek spermával. Inkább örülj hogy használták óvszert!
2019. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
15%
Lehúzni a lepedőt/huzatot és bedobni a mosógépbe 60 fokra - mintegy 3 perc... de tény, lehet helyette órákig szörnyülködni meg nyálat verni is....
2019. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
18%

Én úgy látom hogy az (primitív) emberek nagy része ilyenkor azonnal elkezd hetekig vergődni, lovagolni, túl dramatizálni.


Nem lenne egyszerübb gyorsan kimosni a mosógépbe?! De nyilvánvaló hogy nektek az sokkal könnyebb kiposztolni mindenhova, elhordani az ember SAJÁT szüleit mindenféle alpári gyökér perverz disznónak és egy örök életre bevágni a durcát.

2019. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
30%

Egyebkent a szoba van mindenki szeme elott amiben a gyermek alszik.

De szerintem a szulei mar csinaltak konyhaban, furdoben es az autoban is mert biztos nem a sajat szobajukban szoktak titokban nyugisan ha ilyenek hogy a gyerek otthol es ok a szobajaba csinaljak. Biztos hogy mar mindent kiprobaltak. Ennyi erovel gyujtsa fel a hazat a szuleire.

2019. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, hogy vannak, akiknél szét lehet getzizni a lakást.
2019. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én minimum emeltebb hangon felszólítanám a szüleimet,hogy legközelebb szíveskedjenek elfáradni a SAJÁT szobájukig és ott bszni és cserélje ki valamelyikőjük a takarót,mert én ahhoz 100%,hogy nem nyúlnék hozzá.Az ő mocskuk takarítsák el,ha már belemásztak a személyes terembe.
2019. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!