Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim az én ágyamon...

A szüleim az én ágyamon szexeltek!?

Figyelt kérdés

Napközben anyámmal tévéztem a nappaliban, apa kihívta “egy pillanatra”. Nem is nagyon törődtem vele, mert filmet néztem, plusz mostanában különösen sokat veszekedtek. Egy olyan fél óra múlva bemegyek a szobámba, mivel nem sokkal előtte keltem, nem ágyaztam még akkor be, a takarót összegyűrve hagytam az ágyon. Szét volt hajtva, az egész ágyra rá volt terítve. Furcsállottam a dolgot, mert már találtam meg óvszerüket, hallottam hangokat. Anya válasza csak annyi volt a kérdésre, hogy miért van széthajtva a takaró, hogy mert, ömm.., biztos apa a veterához fotózza a képleslapokat. Már bebújnék az ágyba, hogy még telózzak egy kicsit elalvás előtt, mikor a könyvespolcomon a könyvek tetejére van eldugva egy feltépett, üres óvszerpapír. Egyből összeállt a kép, a szüleim az ágyamon, a takarómon bsztak, és az óvszerük tasakját pedig a könyveimre “dugták el”.


Konkrétan hányni tudnék, a tudat, hogy én azon abba a takaróba akarok burkólóni, amin ezek bsztak, hát hogy is mondjam, nem a legkellemesebb. Most mit csináljak? Szóljak nekik, hogy tudok mindenről? Kérjem számon őket, hogy miért itt kellett mindezt csinálni? A rosszullét kerülget!


2019. jan. 2. 02:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
61%
A szüleimet ezek után emeltebb hangon megkérném,hogy legközelebb fáradjanak el a szobájukig és ott éljék a nemi életüket plussz cseréljék nálam az ágyneműt is,mivel ők csinálták a mocskukat a saját személyes teremben.
2019. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim válasza:
45%
Az én szüleim is csinálták már az ágyamban, bár engem izgatott utána az a szag.
2019. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
65%

A multkor volt itt egy kerdes, hogy a huszoneves leanyzo a baratjaval a konyhapulton dugott.Akkor a valaszolok leoltottak a kerdezot,hogy hat mi rossz van abban.Felnott no, ott dug ahol akar.Szoval akkor konyhapulton szabad,tini szobajaban nem szabad.Jo tudni.Valaki felvetette, hogy talan a nappali szoba a szuloke,nincs haloszobajuk, ezert kenyszeultek a kerdezo szobajaba.Ebben az esetben szinte biztos, hogy kihuzhato kanape van, amin a kerdezo bekesen ucsorog nap mint nap, es amiben a szulok akar nap mint nap dugnak.De ez gondolom a kerdezot nem haboritja fel.

Egyebkent oriasi suttyosagnak tartom amit a szulok muveltek.Nem hormontultengeses kamaszok, hogy ne tudnanak kicsit uralkodni magukon,akkor, amikor a gyerek barmikor beugorhat a szobajaba.Bele sem merek gondolni, akkor milyen kerdest irt volna ki a kerdezo, ha premier planban latja az anyja p*najat, meg az apja s*gget.

2019. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit furcsállom h a kedves kérdező nem ir válaszokat

:)

2019. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:

De, válaszolok, csak most végeztem a tanulással és most van erre alkalmam. A papírt kidobtam, a huzatot “a takaróra borított kakaó miatt” kimostam és egy kisebb, vékonyabb pléddel takarózok.

Nincs harag, csak ezek után már nem tudok ugyan úgy tekinteni rájuk.

Minden normális hangnemben írt választ köszönök! További szép estét mindenkinek!

2019. jan. 3. 21:36
 56/71 anonim ***** válasza:
47%

"Nézd, az én erkölcsiségem - szerencsére - igen messze esik a "rendpárti-polgári-konzervatív" felfogástól, és kitépném a maradék hajamat kínomban, ha pont a gyerekem akarna bele erőltetni egy olyan felfogásba, amibe szerencsére a szüleim se tudtak. Na, az lenne a nevelés csődje...


Szóval igen, inkább az én ágyamba csinálja akár a szülőm, akár a gyerekem, mint hogy ne legyen rendbe a párkapcsolati-szexuális életük. Ugyanis a lepedőt könnyűszerrel ki tudom cserélni, amíg a szeretteim boldogtalan életét sajnos nem."



Ááááá visszatért a rendértékpártos lemezes :D

Nem unod még magad?


Amúgy jó tudni hogy csak annak lehet kielégitő a szexuális élete aki a gyereke ágyában szexel. De akkor ma is tanultunk valamit.

2019. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
58%

"Szóval igen, inkább az én ágyamba csinálja akár a szülőm, akár a gyerekem, mint hogy ne legyen rendbe a párkapcsolati-szexuális életük. Ugyanis a lepedőt könnyűszerrel ki tudom cserélni, amíg a szeretteim boldogtalan életét sajnos nem" - valami ÉRTELMES érvet esetleg erre?

Persze, én is ismerek olyan embereket, akiknek fontosabbak a saját erkölcsi előítéleteik, mint a körülöttük élő emberek jólléte... és kellőképp fel is szokott fordulni tőlük a gyomrom....

2019. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
54%

És miből gondolod hogy a "jólléthez" mindenkinek elengedhetelenül szükséges a gyerek ágyába dugni?

Tudod te egyáltalán mit jelent ez a szó??

Igen azt látjuk hogy neked mindentől felfordul a gyomrod,ami nem közönséges de hála az égnek ez pont senkit nem érdekel.

Nekem meg attól forog a gyomrom, vagy inkább jókat mulatok aki a szexuális élete menőzésével kompenzál nagyokat. Mert bármennyire is jól esik ebbe a hitbe ringatni magadat, senkinek nem lesz boldogtalanabb a kapcsolata szegényesebb a szexuális élete, hogy esze ágában nincs a gyerek ágyába dugni.

Jót röhögök azon akinek már csak ott megy, meg csak az az izgalmas.

2019. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
45%
#58, ott élsz nemi életet, ahol tudsz és akarsz. Pont ahogy más is... ez ugyanis MAGÁNÜGY.
2019. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
56%

Màs ember àgyàban neked semmi magánügyed nincs, plàne ha dugni akarsz.

De gondolom ha tèged vendègsègbe hivnak akkor is tolsz egy menetet a hàzigazda àgyàban, neki meg kuss. Persze az antirebdertek jegyèben.

2019. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!