Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg nem megszokott már...

Tényleg nem megszokott már hogy 7 éves gyerek egyedül menjen el iskolába?

Figyelt kérdés

Én 1987-ben voltam ennyi éves és egyedül mentem 2 km-re az iskolába meg vissza is. Hat jelzőlámpás,zebrás úton kellett átkelni ebben volt egy 4 sávos főútvonal is.Apukám csak ritkán vitt vagy hozott el iskolából kocsival.


Akkoriban szerintem sok gyerek járt egyedül iskolába.


Ma tényleg igaz hogy ez szörnyű felelőtlenség volna egy szülőtől?


Az igaz hogy vagy 4x több autó jár az utakon de ha jól tudom kevesebb a baleset a biztonságosabb autók miatt.


Sokan azt mondják hogy akkoriban még teljesen más volt a világ, de nem részletezik hogy milyen értelemben.


Akkor most mi az igazság?



2019. jan. 3. 16:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
El lehet küldeni ennyi idősen iskolába egyedül a gyermeket,de nagy lett a forgalom,sok az auto.emg a mai világba ritkán,de előfordul,hogy rosszemberekel találkozik a kis iskolás
2021. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!